• Bakterijos, kriauklės priežiūra, atkimšimas ir klaidos

  Kiekviena namuose esantis baldas ar įrenginys, reikalauja ir tam tikro priežiūros. Šį kartą dėmesio centre – kriauklė. Kaip tinkamai jas prižiūrėti bei atkimšti ir kokių klaidų nedaryti?

  Valydami kriauklę, atsižvelkite iš ko ji pagaminta

  Siekiant užtikrinti nepriekaištingą kriauklės švarą, rekomenduojami įvairūs jos valymo būdai, vis dėlto, reikėtų nepamiršti, kad vienas svarbiausių dalykų, į kurį turite atsižvelgti prieš valydami kriauklę, yra žaliava. Tai svarbu todėl, kad tie valymo būdai ar priemonės, kurie tinka metalinei kriauklei, nebūtina tiks keramikinei ar atvirkščiai. Štai, keletas paprastų patarimų, kaip išvalyti vieno ar kito tipo kriauklę. Keramikinę kriauklę išvalyti bus paprasta, jei iš pradžių ją sudrėkinsite, o vėliau padengsite plonu sodos sluoksniu ir, palaukę keletą minučių, nutrinkite nešvarumus kempinėle bei nuskalaukite vandeniu. Dar vienas būdas išvalyti keramikinę kriauklę, yra naudojant druską. Tiesiog užberkite jos ant kriauklės ir lengvais sukamaisiais judesiais trinkite kempinėle. Turintiems granitines kriaukles ypač pravers actas – juo ne tik pašalinsite nešvarumus, bet ir suteiksite puikią išvaizdą. Na, o, jei ant kriauklės yra riebalų, tačiau jų šalinimui nenorite naudoti cheminių preparatų, tokiu atveju visada verta prisiminti, kad juos nesunkiai pašalinsite naudodami įprastą muilą. Ypač suklusti reikėtų turintiems akmens masės kriauklės – nors tokio tipo kriauklės  yra įvardijamos, kaip ypač ilgaamžė, vertėtų pastebėti, jų priežiūra taip pat reikalauja laiko ir dėmesio. Bus idealiausia, jei jas valysite tik joms skirtomis valymo priemonėmis. Taip pat tiks acto bei sodos mišinys – šiuos komponentus sumaišykite lygiomis dalimis ir kriauklės. Palaukę keliolika minučių, nuplaukite vandeniu. Taip pat svarbu prisiminti, kad nuo bet kokių paviršių turinčių kriauklių nešvarumus išvalyti bus kur kas lengviau, jei tai darysite reguliariai.

  Pasidomėkite: biologinės priemonės;

   

  Užsikimšus kriauklei – neverta daug eksperimentuoti

  Net ir tuo atveju, jei manote, kad kriaukles prižiūrite tinkamai, užsikimšimas – procesas, kurio dažnai nepavykstama išvengti. Belieka tik pridurti, kad susidūrus su šia problema, neverta daug eksperimentuoti, kaip atkimšti kriauklę, kadangi, jei kamštis yra didelis, būtina ieškoti pačių efektyviausių sprendimų.  Juos užtikrinti gali pramoninės chemines granulės, kurios efektyviai pašalina susidariusius nešvarumus. Be to, reikia pabrėžti, kad tai yra gaminys, tinkantis visiems, mėgstantiems universalumą – šios granulės atkimš ne tik kriaukles, bet ir kitus jūsų namuose esančius sanitarinius mazgus.

  Laikantis šių paprastų taisyklių, bus nesunku užtikrinti reikiamą kriauklės priežiūrą bei atkimšimą.

  Bakterijos kanalizacijai

  Nereikia pamiršti ir biologines priežiūros priemones, kurias naudojant galima apsaugoti vamzdyną kriauklėje, dušo kabinoje, vonioje ir kituose sanitariniuose mazguose. Tuo pačiu palaikysite ir bakterijų kiekį valymo įrenginiuose bei septikuose. Todėl kam išlaidauti problemų sprendimams, jei po ranka turite biologines priemones kanalizacijai?

  Sprendimų ieškokite puslapyje Buksvarus.lt

  « Kanalizacijos bakterijos retai naudojamiems septikamsBiologinis aktyvatorius - sklandžiai nuotekų sistemos darbo priežiūrai »

  Tags Tags : , , , , ,