• Bakterijos septikui

  Visi supranta aplinkos apsaugos svarbą. Ypač tie, kurie gyvena individualiuose namuose ir generuojamas buitines nuotekas valo septiko pagalba. Todėl jo darbo sklandžiam užtikrinimui vartotojai ieško bakterijų. Buitines nuotekas valantiems septiku vartotojams gera. Buksvarus.lt turi ką pasiūlyti ir septiko priežiūrai su orapūte ir be orapūtės. Todėl septiko priežiūros priemonė leis sutaupyti ne tik lėšų, bet ir laiko.

  Bakterijos septikui

  Buksvarus.lt siūlo įsigyti kokybiškas ir efektyvias biologines priemones - bakterijas septikui. Bakterijų pagalba palengvinsite septiko darbą, atstatysite jo biologines funkcijas ir užtikrinsite sklandų nuotekų valymo procesą. Kaip veikia bakterijos septikui Buksvarus.lt.

  • Septikui rekomenduojamos bakterijos pagreitina taršių medžiagų, tokių kaip organika, maisto likučiai, riebalai, bei celiuliozė skaidymo procesą;
  • Užkerta kelia problemų septike susidarymui: nemalonus dvokas, pluta paviršiuje, padažnėję užsikimšimai, sumažėjęs tūris septike, kelis kart dažniau tenka kviesti asenizacijos mašiną, kad išvežtų nuotekas.

  Iš ko pagamintos septiko priežiūros priemonės

  Bakterijos septikui

  Jei gamintojas negudrauja, bakterijos septikui yra gaminamos iš nepatogeninių bakterijų bei fermentų, kurie atsakingi už taršių dalelių irimo procesus. Pirminėje reakcijos stadijoje bakterijos sunaikina blogąsias, kurios kanalizacijos sistemoje gamina dujas - nemalonų kvapą.

  • Septikams rekomenduojamos bakterijos ir biopreparatai per 24, max. 48 valandas panaikina dvoką;
  • Biopreparatai nuotekoms ištirpina plutą rezervuaro paviršiuje;
  • Bakterijos suskystina septike esantį sunkų dumblą;
  • Atstato septiko nuotekų kiekio buvusį tūrį;
  • Sumažina septiko priežiūros išlaidas, rečiau išvežamos nuotekos;
  • Septikų priežiūros priemonės STARWAX;

  Bakterijų septikams kaina

  Bakterijų kainos kaip ir septikų priežiūros priemonių rūšys yra skirtingos. Nors lyginant su prekybos centrų kainomis, Buksvarus,lt bakterijų kainos yra mažesnės lyginant biopreparatų veiksmingumą. Jokia paslaptis, kad bakterijos septikams kainuoja įvairiai, 4 mėnesiams pakankamų bakterijų kaina yra vos 16,99 eurų. Tai vos po 4 su trupučiu euro už efektyvų septiko darbo palaikymą per mnėesį. 

  Žinoma, jei septike atsiras problemų ir jas norėsite išspręsti efektyviai biologinių bakterijų pagalba, investuoti į priemones teks daugiau. Kaip pavyzdys, problemų sprendimui septike priemonės kaina siekia apie 20-25 eurus. Tai 600 gramų bakterijos ir nepatogeniniai fermentai, kurie suskirstyti į 3 maišelius naudojimui. Kaip tvirtina gamintojas, problemos išnyksta 10 dienų bėgyje ir dar visą mėnesį bakterijos palaiko biologinius procesus. Tai nėra brangus problemos sprendimas. Bakterijos yra pagalbininkės septikui, todėl naudingiau vengti problemų, kad ir nedidelių.

  Naudinga pasidomėti:

  Bakterijoskanalizacijai.eklablog.com/

  « Biopreparatai nuotekoms - kanalizacijos bakterijosVeiksmai padedantys užkirsti kelią pelėsio atsiradimui namuose »

  Tags Tags : , , , ,