• Biologinės priemonės

  Bakterijos kanalizacijai - septiko tankams, visų tipų nuotekų valymo įrenginiams, kanalizacijos duobėms, šuliniams, lauko tualetams.

  Bakterijos kanalizacijai

  Šylant ar vėstant orams Lietuvoje, gyvenantys individualiuose namuose ir kontroliuojantys nuotekų valymo procesus susiduria su problemomis.

  • Kanalizacijoje atsiranda nemalonūs kvapai;
  • Sumažėja pralaidumas;
  • Nuotekų sistema užsikemša;

  Naudinga žinoti, kad su tokiomis problemomis susiduria savininkai, kurie nenaudoja bakterijų kanalizacijos priežiūrai. Todėl naudinga kiekvienam susipažinti su biologinėmis priemonėmis, jų veiksmingumu bei nauda.

  Kanalizacijos bakterijų nauda

   Pradžioje naudinga prisiminti, kokias funkcijas atlieka valymo įrenginiai. Tai nuotekų surinkimo buityje bei teršalų jose valymo procesą garantuojanti sistema. Turėdama kelis valymo skyrius, buityje generuojamos nuotekos su įvairiomis organinėmis bei cheminėmis medžiagomis patenka į valymo sistemą ir ten yra išvalomos. Išvalytas vanduo yra išleidžiamas į gruntą arba drenažo kanalą, vandens telkinį ar tiesiog, išpumpuojamas ir išvežamas asenizacijos mašina.

  Tam, kad biologiniai nuotekų valymo įrenginiai ar septikai su kitomis sistemomis veiktų sklandžiai, yra naudojamos bakterijos kanalizacijai, kuriomis prekiauja Buksvarus.lt. Kanalizacijos bakterijos ne tik užtikrina sklandų valymo procesą, bet ir padeda išspręsti jau susidariusias problemas.

  Kanalizacijoje atsirandančios problemos

  Generuojant nuotekas buityje, į kanalizaciją patenka įvairūs organiniai teršalai.

  • Riebalai;
  • Maisto likučiai;
  • Celiuliozė;
  • Plaukai;
  • Buityje naudojamos cheminės priemonės;
  • Kita organika.

  Medžiagoms patekus į kanalizacijos sistemą, jos ne tik keliauja į išvalymo rezervuarus septike ar valymo įrenginiuose. Neretai, medžiagos prilimpa prie sienelių ir karts nuo karto padidina savo kiekį, nes sudaro vis didesnį pasipriešinimą nuotekos, kas leidžia kurtis naujiems junginiams. Sumažėjus sistemos pralaidumui nuotekoms, atsiranda nemalonus kvapas. Kvapas nėra pavojingas tol, kol nepasiekia namų erdvės. O į namus jis patenka paprastai. Tekančios nuotekos, dvoką stumia į namus per sanitarinių mazgų alkūnes: virtuvėje, vonioje, dušo kabinoje, praustuvuose.

  Ir atsiradęs kvapas dar ne visos problemos. Kai jų nesimato nereiškia, kad jų nėra. Su mažėjęs pralaidumas ir vis stiprėjantis kvapas veda prie kanalizacijos užsikimšimo. Nuotekų valymo proceso kokybė kokybė taip pat mažėja. Todėl mažiau valytas vanduo, kuris patenka į gruntą, į jį suneša ir likusius teršalus, kurie jame ir nusėda. Pradeda kurtis rimčiausia problema, kimštis drenažinis grunto sluoksnis. Jei sistemą apleisite reiškia, kad ateityje gali prireikti naujo "sumuštinio" kasimo ir formavimo. 

  Naudojant bakterijas kanalizacijai

  Buksvarus.lt siūlo profesionalias biologines priemones panašių problemų septikuose ar biologiniuose valymo įrenginiuose. Aukščiau išvardintų problemų galima sėkmingai išvengti, jei tinkamai prižiūrėsite turimus valymo įrenginius ar septiką. Todėl Buksvarus.lt siūlo pasirinkti bakterijas nuotekų valymo proceso kokybės užtikrinimui.

  • Naujų septikų ar mažai naudojamų įrenginių bakterijos STARWAX. Naujai sumontuoti septikai ar valymo įrenginiai taip pat reikalauja priežiūros. Todėl labai svarbu paleidžiant, suleisti ir gerųjų bakterijų kanalizacijai. Priemonė yra panaudojama iškarto ir veiksminga išlieka visus 6 mėnesius;

  Bakterijos kanalizacijai

  •  Minimalios priežiūros reikalaujančių septikų priežiūrai Bakterijos STARWAX. Šios bakterijos yra naudojamos lauko tualetuose, kurie sumontuoti sodo nameliuose ar sodybose. Taip pat efektyvios naudojimui septikuose. Bakterijos yra supakuotos nedideliuose pakeliuose, kuriuose privaloma dozuoti kas savaitę ir jos pakanka 4 mėnesiams;

  Bakterijos kanalizacijai

  • Bakterijos septikams mikroorganizmai STARWAX - intensyviai naudojamų visų valymo įrenginių priežiūrai. Šią priemonę yra rekomenduojama naudoti tiems, kurie veda aktyvų gyvenimą namuose. Tai yra, daugelyje atvejų maistą gamina namuose, sulaukia daug svečių ir nori nuotekų valymo procesus užtikrinti sklandžius. Būtent ši bakterijų rūšis leidžia tai įgyvendinti maksimaliai efektyviai. Bakterijos panaudojamos visos iškarto ir jų pakanka 6 ar net daugiau mėnesių. Dėl unikalios formulės, biologinės bakterijos atsikleidžia tik reaguodamos į teršalus, todėl generuojant buityje jų daugiau, bakterijos aktyvuosis labiau. Sumažėjus teršalų kiekiui, bakterijų suaktyvės mažiau. Tokiu būdu, nuotekų bakterijų gali užtekti ženkliai ilgesniam laikotarpiui kas leis sutaupyti;

  Bakterijos kanalizacijai

  • Susidariusių problemų septike sprendimui - bakterijos STARWAX. Ši bakterijų rūšis turi 3 etapus prendimams. 1. Kai panaudotas raudonas pakelis, per 24 valandas panaikina atsiradusį kanalizacijos dvoką. 2. Mėlynas pakelis gan greitai išskaido paviršiuje susidariusią plutą, atstato kanalizacijos sitemos valymo darbą bei pralaidumą. 3. Atstato mikroorganizmų septike pusiausvyrą ir užtikrina sklandų darbą mėnesiui.

  Bakterijos kanalizacijai

  Kaip matote, Buksvarus.lt siūlo visas išeitis prižiūrint nuotekų valymo įrenginius ir jų valymo procesus. Efektyvios kanalizacijai skirtos bakterijos yra efektyviausia priemonė, kuri leis pamiršti vargus. Profilaktikai naudodami bakterijas kanalizacijai sutaupysite daug lėšų ir žinoma, brangų laiką. Todėl ieškokite Buksvarus.lt, pasirinkite arba pasikonsultuokite kokias bakterijas rinktis ir išvenkite įvairių problemų. 

  Valymo įrenginiams.

  Naudinga pasidomėti:

   

  Nuotekų valymo įrenginiai »

  Tags Tags : , , , , ,