• Biologiniai sprendimai

  Kiekvienas supranta nuotekų valymo svarbą gyvenant individualios statybos namuose ir naudojant septikus ar valymo įregninius. Bukisvarus.lt siūlo efektyvius visų biologinių įrenginių sprendimo būdus priežiūrai, profilaktikai bei problemų sprendimams, kurios gali būti šios:

  • Atsirado kanalizacijoje dvokas ir nuolatos stiprėja;
  • Sumažėjo nuotekų pralaidumas valymo sistemoje;
  • Susidaro kamščiai ir jų šalinimas kanalizacijoje dažnėja;
  • Nuotekų paviršiuje rezervuare susidarė pluta, kuri mažina talpos tūrį, todėl dažnėja valymas;
  • Dažnėjant nuotekų išvežimams atsiranda didelės papildomos išlaidos;
  • Perkrauti valymo įrenginiai neužtikrina sklandaus teršalų išvalymo;
  • su valytu vandeniu į gruntą patenkantys teršalai kaupiasi "sumuštinyje";
  • Grunte susikaupusios teršalų nuosėdos mažina vandens praiadumą;
  • Užsikimšęs gruntas veda prie didelių išlaidų naudo drenažinio sluoksnio formavimui.

  Šiu problemų išvengti ar atsikratyti padės Biologinės priemonės.

 • Visi supranta aplinkos apsaugos svarbą. Ypač tie, kurie gyvena individualiuose namuose ir generuojamas buitines nuotekas valo septiko pagalba. Todėl jo darbo sklandžiam užtikrinimui vartotojai ieško bakterijų. Buitines nuotekas valantiems septiku vartotojams gera. Buksvarus.lt turi ką pasiūlyti ir septiko priežiūrai su orapūte ir be orapūtės. Todėl septiko priežiūros priemonė leis sutaupyti ne tik lėšų, bet ir laiko.

  Bakterijos septikui

  Buksvarus.lt siūlo įsigyti kokybiškas ir efektyvias biologines priemones - bakterijas septikui. Bakterijų pagalba palengvinsite septiko darbą, atstatysite jo biologines funkcijas ir užtikrinsite sklandų nuotekų valymo procesą. Kaip veikia bakterijos septikui Buksvarus.lt.

  • Septikui rekomenduojamos bakterijos pagreitina taršių medžiagų, tokių kaip organika, maisto likučiai, riebalai, bei celiuliozė skaidymo procesą;
  • Užkerta kelia problemų septike susidarymui: nemalonus dvokas, pluta paviršiuje, padažnėję užsikimšimai, sumažėjęs tūris septike, kelis kart dažniau tenka kviesti asenizacijos mašiną, kad išvežtų nuotekas.

  Iš ko pagamintos septiko priežiūros priemonės

  Bakterijos septikui

  Jei gamintojas negudrauja, bakterijos septikui yra gaminamos iš nepatogeninių bakterijų bei fermentų, kurie atsakingi už taršių dalelių irimo procesus. Pirminėje reakcijos stadijoje bakterijos sunaikina blogąsias, kurios kanalizacijos sistemoje gamina dujas - nemalonų kvapą.

  • Septikams rekomenduojamos bakterijos ir biopreparatai per 24, max. 48 valandas panaikina dvoką;
  • Biopreparatai nuotekoms ištirpina plutą rezervuaro paviršiuje;
  • Bakterijos suskystina septike esantį sunkų dumblą;
  • Atstato septiko nuotekų kiekio buvusį tūrį;
  • Sumažina septiko priežiūros išlaidas, rečiau išvežamos nuotekos;
  • Septikų priežiūros priemonės STARWAX;

  Bakterijų septikams kaina

  Bakterijų kainos kaip ir septikų priežiūros priemonių rūšys yra skirtingos. Nors lyginant su prekybos centrų kainomis, Buksvarus,lt bakterijų kainos yra mažesnės lyginant biopreparatų veiksmingumą. Jokia paslaptis, kad bakterijos septikams kainuoja įvairiai, 4 mėnesiams pakankamų bakterijų kaina yra vos 16,99 eurų. Tai vos po 4 su trupučiu euro už efektyvų septiko darbo palaikymą per mnėesį. 

  Žinoma, jei septike atsiras problemų ir jas norėsite išspręsti efektyviai biologinių bakterijų pagalba, investuoti į priemones teks daugiau. Kaip pavyzdys, problemų sprendimui septike priemonės kaina siekia apie 20-25 eurus. Tai 600 gramų bakterijos ir nepatogeniniai fermentai, kurie suskirstyti į 3 maišelius naudojimui. Kaip tvirtina gamintojas, problemos išnyksta 10 dienų bėgyje ir dar visą mėnesį bakterijos palaiko biologinius procesus. Tai nėra brangus problemos sprendimas. Bakterijos yra pagalbininkės septikui, todėl naudingiau vengti problemų, kad ir nedidelių.

  Naudinga pasidomėti:

  Bakterijoskanalizacijai.eklablog.com/


  votre commentaire
 • Biopreparatai kanalizacijos priežiūrai yra geriausias sprendimas vartotojams, kurie naudoja vietinę kanalizaciją. Įvairių rūšių valymo įrenginiai reikalauja papildomos priežiūros, jei generuojama daugiau nuotekų - gyvena daugiau asmenų. Didesnis nuotekų kiekis bei teršalai lėtina natūralius ir biologinius valymo procesus, todėl papildant bakterijas yra užtikrinamas efektyvus įrenginių bei kanalizacijos darbas.

  Biopreparatai nuotekoms

  Biopreparatai nuotekoms - kanalizacijos bakterijos

  Biopreparatai, mikroorganizmai, bioaktyvatorius, gerosios bakterijos, enzimai ir kitus žodžių junginius galima apibūdinti vos keliais žodžiais - bakterijos kanalizacijai. Tai biologinės priemonės, kurios yra gaminamos specialiai tam, kad nuotekų valymo procesas būtų kuo efektyvesnis ir į aplinką patektų kuo mažiau taršių medžiagų. Visi žodžiai yra marketingo skyrių sugalvoti pavadinimai kuriant reklamą ir populiarinant tik vieną ar kelias frazes. Pats geriausias biopreparatų atitikmuo yra jau minėtos bakterijos kanalizacijai. Tai natūralių bakterijų ir gfermentų mišinys, kuris nekelia jokio pavojaus gyvai aplinkai, tačiau efektyviai sureguliuoja nuotekų valymo procesą kanalizacijoje. Naudinga žinoti, kad fermentai yra nepatogeniniai - baltyminiai katalizatoriai, kurie itin paspartina teršalų skaidymą nuotekose. Todėl naudojant šias priemones galima išvengti įvairių problemų kanalizacijoje ir valymo įrenginiuose. 

   

  Taip pat skaitykite:

  Ką naudinga atminti

  Pradėjus ieškoti informacijos apie biopreparatus kanalizacijai yra naudinga atminti, kad jų rūšių yra daugiau nei kelios. Todėl įsigiję vieną priemonę nenustebkite, kad ji nėra tokia veiksminga kaip norėtumėte. Tai yra ne dėl pardavėjų kaltės, vartotojai dažnai "perka" kainą, todėl suprantama, kad kaina negali išvalyti kanalizacijos ar palengvinti valymo įrenginių darbo. Todėl Buksvarus.lt pardavimo skyrius sutiko mums pakomenti tam tikras situacijas buityje ir įvardinti preparatų rūšis bei jų veiksmingumą.

  Buksvarus.lt siūlomos bakterijos

  Tie, kurie jau senei naudoja vietinę kanalizaciją ir nori efektyviai prižiūrėti biologinius valymo procesus, greičiausiai jau yra susipažinę su Buksvarus.lt produkcija ir iki šio ją naudoja. Visiems vartotojams norima pasakyti AČIŪ už pirmą pasitikėjimą, kai skambučio metu konsultavotės ir patikėjote, kad mūsų priemonės yra efektyvios. Tikimės mūsų ilgamečio bendradarbiavimo ir efektyvios pagalbos Jums, sprendžiant įvairius klausimus buityje. Todėl susipažinkite su keliais enzimus turinčiais preparatais.

  Biologinis aktyvatorius

  Biopreparatai nuotekoms - kanalizacijos bakterijos

  Dažniausiai, biologiniai aktyvatoriai yra skirti paleidžiant naujus valymo įrenginius ir prižiūrint mažai naudojamus. Biopreparatas skirtas suaktyvinti biologinį valymo procesą ir palaikyti jį. Buksvarus.lt siūlo prancūzų gamintojo STARWAX bakterijas bei fermentus. Sudėtyje yra enzimų, todėl toks pasirinkimas bus geriausias. Preparatas yra pakuojamas po 500 gramų, kurie yra panaudojami iš karto. Supylus bakterijas į kanalizaciją ir nuskalavus vandeniu, mikroorganizmų pakaks 6 mėnesiams. Kainuoja ši priemonė nedaug, apie 16-20 eurų. Svarbu žinoti ir prisiminti, kad šis aktyvatorius nėra naudojamas kaip priemonė problemų sprendimui. Šiam veiksmui ji nėra veiksminga. Septikų priežiūros priemonė STARWAX 637, 500g.

  Stipresnis biologinis aktyvatorius maišeliais

  Biopreparatai nuotekoms - kanalizacijos bakterijos

  Biologinis aktyvatorius maišeliuose yra skirtas ne tik patogiam naudojimui, kai valymo įrenginiai yra išvalomi dažniau. Maišeliuose esančios bakterijos su nepatogeniniais fermentais yra naudojamos panaudojus žalios spalvos aktyvatorių. Kai kanalizacijos sistema pradedama naudoti aktyviau, žalios spalvos biologinis aktyvatorius tampa per silpna priemone, tada galima pereiti prie mėlynos pakuotės, kurios preparatais galima panaikinti ir susidariusias problemas: dvokas, padažnėję kamščiai, pluta nuotekų paviršiuje. Mikroorganizmų pakuotėje yra 450 gramų, 18 maišelių po 25 gramus. Tokia priemonės pakuotė kainuoja apie 14-16 eurų ir pakanka jos 4 mėnesiams. Po 1 maišelį naudojama kas savaitę. Septikų priežiūros priemonė STARWAX 656, 450g, 18x25.

  Bakterijos įrenginiams su daugiau nuotekų

  Biopreparatai nuotekoms - kanalizacijos bakterijos

  Kai namuose gyvena daugiau nei 5-6 asmenys suprantama, kad į kanalizaciją yra generuojama nemažai nuotekų, o su jomis ir didesni kiekiai taršių medžiagų. Natūralūs ir biologiniai procesas iškarto sulėtėja esant dideliam nuotekų kiekiui, todėl Buksvarus.lt gali pasiūti bio bakterijas perkrautiems valymo įrenginiams. Bakterijos ir fermentų mišinys efektyviai sureguliuoja tokių nuotekų sistemų darbą ir palaiko jį visus 6 mėnesius. Pakuotėje yra 500 gramų itin koncentruotos priemonės, kuri greitai:

  • Pašalina nemalonų kvapą, neleidžia jam atsirasti naudojimo metu;
  • Sumažina kamščių susidarymo riziką;
  • Ištirpdo ir neleidžia paviršiuje susidaryti putoms ar plutai;
  • Palaiko sklandų valymo įrenginių darbą;
  • Užkerta kelią drenažinių sluoksnių grunte užsikimšimui;
  • Leidžia sutaupyti ne tik lėšas, bet ir laiką.

  Priemonė kainuoja apie 20 eurų, todėl 2 kartus valantiems valymo įrenginius bei kanalizaciją per metus yra geriausias sprendimas. Biopreparatai reaguoja į taršių medžiagų kiekį, todėl joms nesant, bakterijos pasilieka "budėjimo" režime ir atsiskleidžia vėl, jei į kanalizačiją patenka organinės medžiagos - teršalai. Tad tokiu principu veikianti priemonė gali tarnauti ne tik 6 mėnesius bet visus 10 ar net 12. 

  Bakterijos probleminiams septikams

  Probleminiai septikai yra tie nuotekų valymo įrenginiai, kurie jau dvokia, sunkiau susitvarko su nuotekų valymu, o valytas vanduo tapęs ne toks skaidrus koks buvo iki šiol. Tam STARWAX gamintojai pasirūpino priemone, kurios pakuotę sudaro 3 maišeliai po 200 gramų. Viso pakuotės yra 600 gramų ir kainuoja ji nuo 16 iki 22 eurų. Kiekvienas maišelis pakuotėje turi skirtingos rūšies biopreparatus, kurie skirti greitam problemų šalinimui.

  • Per 24 valandas panaikinsite nemalonų dvoką kanalizacijoje;
  • Per 10-15 dienų ištirpinsite plutą nuotekų paviršiuje;
  • 31 dieną palaikysite sklandų biologinį nuotekų valymo procesą, kol įsigysite bakterijų profilaktikai.

  Naudinga žinoti, kad biopreparatai nuotekoms Busvarus.lt siūlomos STARWAX bakterijos yra atsparios antibiotikams, įvairioms rūgštims, sodai bei buitinei chemijai. Todėl ieškantiems efektyvių bio bakterijų bei kainos balanso, STARWAX bus geriausias pasirinkimas. Septikų priežiūros priemonė STARWAX 655, 600g, 3x200g.

  Bakterijos kanalizacijai


  votre commentaire
 • Nuo mažens gyvenantiems individualios statybos name nėra sunku priprasti prie aplinkos tvarkymo bei priežiūros. Tačiau tiems, kurie iš daugiabučio persikėlė į naujus namus ir įgyvendino svajonę, teks domėtis valymo įrenginių - vietinės kanalizacijos priežiūros klausimais. Viena iš pagrindinių informacijos temų yra kanalizacijos bakterijos. Dar ne visi žino, kad jų reikia ir ne visi supranta jų naudą valant nuotekas. Buksvarus.lt spevialistai pabandys trumpai aptarti rūšis bei jų efektyvų poveikį kanalizacijai ir valymo įrenginiuose.

  Buityje generuojamos nuotekos

  Kaip efektyviai prižiūrėti vietinę kanalizaciją

  Tie namai, kurie nėra prisijungę prie centralizuotos Lietuvos kanalizacijos sistemos nuotekas privalo valyti patys. Tam yra skirti įvairūs valymo įrenginiai, išgriebimo duobės, kanalizacijos šuliniai ar kaupiamosios bačkos. Nesvarbu, kurią kanalizacijos sistemą rinksitės pagal finansines ar patogumo galimybes, prižiūrėti kanalizaciją taip pat yra naudinga ir galima sakyti pigiau. Kadangi nuotekose yra nemažai taršių medžiagų, bakterijos ir mikroorganizmai kanalizacijoje dar tekėjimo iki išvalymo sektoriaus jau yra veikiamos mikroorganizmų. Taip yra palaikomas biologinis teršalų skaidymo procesas vietinėje kanalizacijoje. Tačiau, jei į kanalizaciją išleidžiate daugiau nuotekų, biologinis procesas gali sulėtėti, todėl pradės strigti valymo procesas, atsiras galimų atsirasti problemų tikimybė. Tokių procesų efektyviam suvaldymui ir palaikymui, geriausias sprendimas yra kanalizacijos bakterijos iš Buksvarus.lt.

   

  Taip pat skaitykite:

  Bakterijų kanalizacijai nauda

  Kadangi visi taip yra gąsdinami galimomis atsirasti problemomis vietinėje kanalizacijoje, trumpai su keliomis iš jų supažindinsime. 

  • Dvokas kanalizacijoje ar valymo įrenginių rezervuaruose ar nemalonus kvapas per alsuoklius;
  • Pradėjusi dažnai kimštis kanalizacija ir rezervuarų perėjimai, drenažinis sluoksnis;
  • Gausios putos ar jau susidariusi pluta nuotekų paviršiuje bačkoje, šulinyje ar rezervuare;
  • Padažnėjęs poreikis išvežti nuotekas;
  • Padidėjusios išlaidos sprendžiant susidariusias problemas ir saugant namų aplinką.

  Nqaudojant biologines bakterijas kanalizacijai tokių problemų galima išvengti neišlaidaujant. Vieno mėnesio kaina yra vos 3,40 euro. Tai didelė investicija į vietinės kanalizacijos priežiūrą ar ne, sprendžia vartotojas. Tačiau naudinga žinoti apie esamas bakterijų rūšis, kurios tinka ne visiems ir ne visada.

  Bakterijų kanalizacijai rūšys

  Biologinių priemonių kanalizacijos priežiūrai rūšys yra kelios. Suprantama gi, kad naujų valymo įrenginių paleidimas nėra toks svarbus, nes viskas nauja. Todėl naudoti itin didelės koncentracijos priemonę nėra prasmės išlaidauti. 

  • Biologinis aktyvatorius - naujų ir mažai naudojamų valymo įrenginių ir vietinės kanalizacijos priežiūrai bei funkcijų palaikymui. Ši priemonė sudėtyje turi nepatogeninius fermentus ir mikroorganizmus - bakterijas, kurios nėra skirtos problemų sprendimui. Jomis galima tik saugiai ir efektyviai jų išvengti, kas kainuos pigiau;
  • Perkrautų valymo įrenginių ar septikų funkcijų sureguliavimas bakterijomis yra svarbus, kai į kanalizaciją subėga itin didelis kiekis nuotekų ir taršių medžiagų. Bakterijos ir fermentai padės palaikyti ir tokių įrenginių sklandų nuotekų valymo darbą;
  • Bakterijos jau problemų turintiems įrenginiams ir kanalizacijai. Per 24 valandas panaikinsite nemalonų dvoką iš kanalizacijos, per trumpą laiką ištirpinsite plutą paviršiuje, atstatysite biologinę pusiausvyrą vietinėje kanalizacijoje.

  Taigi, kanalizacijos bakterijos iš Buksvarus.lt yra geriausias pasirinkimas.

   

  Bakterijos kanalizacijai


  votre commentaire
 • Nuotekų valymas naudojant vietinę kanalizaciją ar siekiant užtikrinti saugių teršalų kiekio normų įmonėje, klausimas tampa vis labiau aktualus. Septikai, valymo įrenginiai, kanalizacijos šuliniai ar duobės yra įrankiai, kurie naudojami valant tiek buitines, tiek pramonines nuotekas. Sklandžiam bei efektyviam celiuliozės bei perteklinės organikos efektyviam pašalinimui iš nuotekų yra rekomenduoja naudoti biologines priemones - bakterijas.

  Priemonės nuotekoms

  Priemonės efektyviam nuotekų valymui

   

  Naudinga pasidomėti priemonėmis plačiau:

  Nuotekos buityje skiriasi ne sudėtimi, bet intensyviu generavimu. Vieni namai turi daugiau gyventojų, kiti mažiau, todėl ir nuotekų kiekis juose skiriasi. Tokiu pat principu skiriasi ir teršalų nuotekose kiekiai, todėl priklausimai nuo bendro generuojamų nuotekų su teršalais kiekio yra panaudojamas ir atitinkamas kiekis priemonių. Bakterijos nuotekoms yra geriausias sprendimas, jei siekiama apsaugoti savo namų aplinką. Biologinės priemonės nuotekoms leidžia efektyviai kontroliuoti valymo procesus.

  • Nenaudojant bakterijų, kanalizacijos sistemoje atsiranda žuvusių mikroorganizmų, tų pačių bakterijų. Todėl pirmas to požymis yra jaučiamas nemalonus kvapas. Tai nėra smagu, jei kanalizacijoje jis stiprėja ir visos naudojamos priemonės nėra veiksmingos. Be to, valant nuotekas biologiniu būdu, cheminių piremonių panaudojimas gali sutrikdyti biologinius procesus. Naudojant biologines bakterijas nuotekoms, kanalizacijos kvapas neatsiranda;
  • Kanalizacijos sistema kemšasi rečiau, kai bakterijų paveikti teršalai yra skaidomi greičiau. Todėl prie vamzdyno ar septiko sienelių prilipusi organika netampa dažnai besikemšančios nuotekų valymo sistemos problema;
  • Neatsiranda putos nuotekų paviršiuje ir nesusidaro pluta. Tie, kurie jau turėjo panašių problemų valant nuotekas gali tik patvirtinti, kad putos ar jau susidariusi pluta yra dar viena iš nesmagių problemų, kuri gali atsirasti nenaudojant bakterijų. Putos reiškia sutrikusį valymo įrenginių darbą, o jau esanti pluta sumažina rezervuaro, bačkos, cisternos ar kaip vadinamos nuotekų talpyklos tūrį. Tokia situacija verčia ieškoti priemonių, nes padažnėja nuotekų išvežimo poreikis, kas veda prie papildomų bei didesnių išlaidų. Bakterijos nuotekoms užkerta kelią tokių reiškinių susidarymui ir garantuoja sklandų nuotekų valymo procesą;
  • Perkrauti nuotekų valymo įrenginiai mažina nuotekų valymo proceso kokybę. Todėl teršalų likučiai gali patekti į drenažinį sluoksnį grunte ir jį užkimšti. Tokia problema veda prie didelių išlaidų kasant naują duobę ir formuojant drenažinį sluoksnį valyto vandens nuleidimui.

  Bakterijų naudojimas ir kaina

  Priemonės efektyviam nuotekų valymui

  Nuotekoms skirtos bakterijos yra naudojamos ne tik problemų sprendimui, bet ir jų atsiradimo tikimybės mažinimui. Naudojant priemones profilaktikai, nuotekų sistemos darbas bus sklandus visą priemonių naudojimo laikotarpį, jei buityje ar pramonėje nebus panaudota "agresyvi" chemija. Tik ji gali pakenkti biologiniams nuotekų valymo procesams. Tačiau buitinė chemija nėra taip pavojinga, jei per mėnesį jos nepanaudojama per daug. Buksvarus.lt siūlo atrasti efektyvias ir biologines bakterijas STARWAX, kurių yra kelios rūšys ir kiekviena jų skirta tam tikrų klausimų sprendimui.

  Priemonės yra panaudojamos gan lengvai, pakuotės turinį supilant į unitazą ir nuplaunant vandeniu. Tokiu būdu, kanalizacijos sistemoje sukuriama biologinių bakterijų pusiausvyra, kai generuojami teršalai pradedami skaidyti dar esant pakeliui į valymo įrenginius. Bakterijos kanalizacijai garantuos ne tik skaidymo procesų užtikrinimą, tačiau sistemoje neatsiras aukščiau išvardintos problemos, pradedant dvoku ir baigiant drenažinių sluoksnių užsikimšimu. 

  Greičiausiai domėsitės ir kainomis ir tai jokia paslaptis. Kiekvienas nori įsivertinti galimybes, naudą bei papildomų investicijų dydį. Bakterijos STARWAX, priklausomai nuo paskirties kainuoja skirtingai. Pavyzdžiui, biologinis aktyvatorius nuotekoms kainuoja iki 19,99 eurų ir naudojamas naujų valymo įrenginių paleidimui ar prižiūrint mažai naudojamas nuotekų sistemas. Jau susidariusių problemų sprendimui nuotekų sistemoje priemonės kaina siekia iki 21,99 euro. Tai kvapo, susidariusių septiko tankų funkcijų sutrikimų šalinimui ir biologinių procesų atstatymui. Mažesnio bakterijų kiekio kaina siekia iki 15,99 eurų priemonės, kuri yra maišeliuose, naudojama kas savaitę ir užtenka jos ne taip kaip kitų, ne 6 mėnesiams, bet 4. Ši priemonė taip pat yra naudojama ten, kur sistemos darbas nėra intensyvus, tai sodo nameliai, sodybos, vienkiemiai ar dvarai. Ji panaudojama iškart atvykus, kai pradedama generuoti nuotekas. Išvykstant taip pat galima panaudoti, kad sistema išliktų funkcionali iki kito Jūsų vizito.

  Bakterijos kanalizacijai


  votre commentaire
 • Jokia paslaptis, kad tualeto valymas yra kone nemaloniausias. Todėl daugeliu atvejų, į pagalbą yra pasitelkiamas WC - tualeto valiklis. Vieni renkasi pigiausius ir vargu ar naudingus. Kiti vartotojai renkasi ne kainą, bet efektyvų valymo priemonės efektą bei rezultatą. Kaip rasti geriausią?

  WC valiklis

  WC valiklis - efektyvi ir taupi priemonė

  Unikalios NANO formulės turinti priemonė tualetui pasižymi visomis reikalingomis savybėmis valant bei prižiūrint tualeta. Todėl dar nebandę šios priemonės turėtų ją išbandyti, įsitikinti jos veiksmingumu, ir rekomenduoti kitiems dėl priemonės teikiamo rezultato.

  • Dėl unikalaus dizaino sprendimo - purkštuko, priemonė yra kelis kartus tarnaujanti ilgiau. Ir tai dar ne viskas, priemonė yra purškiama ant paviršių kitokiu nei įprastai būdu - purkštuku žemyn "galva";
  • Purkštukas leidžia tolygiai padengti visą paviršių, ne taip kaip "ančiukai", kuriuos pavertus, priemonės liejasi laisvai ir tenka pasistengti tuo, kad jos pakliūtų ant viso paviršiaus;
  • Ypatinga NANO formoulė, kurios sudėtyje yra ir nedidelės dalis aukso molekulių, leidžia ne taip malonų procesą tualete atlikti greičiau ir sklandžiai;
  • Naujausių technologijų dėka pagaminta priemonė gali būti naudojama tiek lengvai, tiek sudėtingai pasiekiamų vietų valymui. Tereikia buteliuką apversti ir papurkšti priemonę. WC valiklis efektyviai pasidengs ir prasiskverbs net ir į įsisenėjusias kalkių nuosėdas bei nešvarumus tualete.

   

  Valiklio taupumas ir valymo rezultatas

  WC valiklis - efektyvi ir taupi priemonė

  Tualeto valiklio kiekis nėra įspūdingas, vos 300 mililitrų. Tačiau nuvertinti mažylio nereikėtų. Unikalios bei efektyvios formulės ir purkštuko dėka, priemonės pakanka dvigubai. Tai reiškia, kad sunaudojant tokį mažą kiekį Jūs sunaudojate mažiau plastiko, todėl į aplinką patenka mažiau šiukšlių. Tai reiškia, kad išleisdami tiek pat lėšų, Jūs ne tik, kad efektyviai išsprendžiate WC valymo klausimą, bet dar ir prisidedate prie aplinkos teršimo mažinimo. Juk smagu, kai į aplinkos apsaugą nereikia investuoti, prie to, efektyviai prisidedant atidžiai renkantis priemones.

   

  Taip pat skaitykite:

   

  Tualeto valiklis ne tik, kad padeda išvalyti WC, bet dar ir sunaikina pavojingas bakterijų ląsteles. Tai labai svarbus akcentas valant daug naudojamus pisuarus ar unitazus. Ant keramikos užtiškę šlapimo lašai ar dulkės greitai nudžiūsta dėl oro cirkuliacijos patalpose palaikymo. Tuo pačiu yra paliekama ir tam tikrų nuosėdų ant paviršiaus. Neprižiūrint paviršių dažnai, ant jo susidaro nuosėdos - kalkės, kurias įprasta priemone nuvalyti nėra lengva, tenka nemažai trinti, pirkti aštrias, paviršių galinčias subraižyti kempines, priemones.

  Kas gali naudoti valiklį

  WC valiklis - efektyvi ir taupi priemonė

   Valiklį WC gali naudoti tiek pramonės objektai: kavinės, barai, restoranai, viešbučiai, kaimo turizmo sodybos, darželiai ar švietimo įstaigos. Problemos tualetuose visur tos pačios.

  •  Aptaškytos sienos - natūralus skysčio dalelių atsiskyrimas pasiekus pasipriešinimą unitaze ar pisuare;
  • Norint švarų paviršių išlaikyti ilgai - naudojamas valiklis tualetui.
  • Panaudojus priemonę, kitas valymo procesas bus lengvesnis. Ir nuolatos prižiūrint tualetą WC valikliu, valymas bus vis lengvesnis.

  Valiklio įsigijimas

  Paskaitę priemonės aprašymą, greičiausiai, suskubsite ieškoti, kur galima įsigyti tokį "stebuklingą" valiklį tualeto švaros priežiūrai. Ir ilgai ieškoti neteks. Tai vis tas pats Buksvarus.lt, kuris tiekia priemones pramonės bendrovėms, kurių sritys yra įvairios.

  • Ikimokyklinio ugdymo įstaigos;
  • Progimnazijos, gimnazijos ir aukštojo mokslo švietimo įstaigos;
  • Prekybos centrai;
  • Įvairios įmonės - juk prižiūrėti asmeninį tualetą nėra gėda, tai prestižas, kai kitos įmonės braunasi būtent pas Jus dėl palaikomos tvarkos :) ;
  • Jei vienu žodžiu, tualeto valiklis tinka visiems fiziniams bei juridiniams asmenims.

  Taigi, jei ieškote tikrai efektyvios, labai malonaus kvapo WC valiklio, susiraskite pardavėjo internetinį puslapį.

  Nepatingėkite, Jūsų išlaidos atsipirks kone su pirmu papurškimu - Buksvarus.lt

  Biologinės bakterijos kanalizacijai.


  votre commentaire
 • Daugelis rūpinasi savo namų aplinka, todėl nuotekų valymas ir tam skirtos priemonės yra aktualus klausimas kiekvienam. Suprantama, vartotojus galima skirstyti į kelias grupes, kurių vieni ieško efektyvių bakterijų kanalizacijai, nuotekoms, o kiti ieško kainos. Todėl, kiekvienam verta atminti, kad ieškote ir ketinate pirkti ne kainą, nes ieškote efektyvių priemonių. Jos turėtų padėti palengvinti nuotekų valymą bei išvengti galimų problemų.

  Bakterijos kanalizacijai kainos

   Biologinių priemonių kainos Lietuvos rinkoje nėra didelės, tačiau marketinginės gudrysės, kai kuriuos vartotojus veda prie didesnių išlaidų įtikinant juos, kad jie sutaupys. Buksvarus.lt siūlo įvairių gamintojų priemones, kuriomis prekiauja jau septinti metai. Darbinė praktika rodo, kad žmonės labiau renkasi bakterijas, kurias siūlo Ermitažas, Senukai, Moki-veži, Sanitexas ar kiti prekybos centrai. Tačiau ar tikrai tos priemonės yra tokios veiksmingos, kad pirkdami vazoną ar kokį kitą namų apyvokos daiktą, nedvejodami apsisprendžiate įsigyti ir biologinių priemonių šiuose centruose?

   

  Taip pat skaitykite:

   

  "Nusipirkęs" kainą vartotojas tiki, kad už 3 eurus galima įsigyti priemonę, kuri efektyviai veiks visus metus. Deja, bet tik praktika leidžia atrasti ir suprasti, kad ne visos biologinės priemonės yra veiksmingos ir atitinką kainą. Nesvarbu, kad kaina nėra didelė, tačiau panaudotos bakterijos kanalizacijai ar valymo įrenginiams nėra veiksmingos kaip sakoma. Todėl klausimas, kam pirkti tik "kainą"? Juk smėlio nepilate į unitazą tam, kad jis pravalytų Jūsų kanalizacijos sistemą.

   Ką siūlo Buksvarus.lt

  Kiek kainuoja biologinės priemonės nuotekų valymui

  Septintus metus prekiaujanti biologinėmis priemonėmis nuotekoms bei visų tipų biologiniams nuotekų valymo įrenginiams bendrovė siūlo efektyvius sprendimus kiekvienam atvejui ne tik buičiai, bet ir pramonės sektoriui. Internetiniame puslapyje galima rasti priemonių:

  • Naujų valymo įrenginių arba retai naudojamų sistemų priežiūrai;
  • Nedaug nuotekų generuojamų sistemų priežiūrai;
  • Bakterijas, kurios naudojamos generuojant daugiau nuotekų su didesniu teršalų kiekiu;
  • Efektyvią biologinę priemonę susidariusių problemų sprendimams;
  • Riebalų gaudyklių priežiūrai skirtų priemonių, kurios gali būti tiek biologinės, tiek cheminės;
  • Įvairias priemones kanalizacijos ar atskirtuvų atkimšimui kavinėms, barams, restoranams bei maisto gaminimo įmonėms.

  Kiek kainuoja priemonės

  Apsilankius Buksvarus.lt galima rasti įvairių kainų, nuo mažiausios iki gan didelės, tačiau jos atspindi priemonių kokybę. Pavyzdžiui, radome 5 litrus bakterinio skysčio riebalų atskirtuvams, kuris kainuoja 165 eurus. Taip, tai nemaža kaina. Tačiau žvelgiant į valymo kiekius, kai keli mililitrai skiriami 100 porcijų praplovimui, tokia investicija pasiteisina.

  Kiek kainuoja biologinės priemonės nuotekų valymui

  Kitas produktas, kuris skirtas biologinei nuotekų valymo priežiūrai bei kontrolei kainuoja apie 14 eurų, yra pakeliuose po 25 gramus ir pakanka naudojant visiems 4 mėnesiams. Kaip rašoma prie produkto, jis yra skirtas vasarnamiams, sodo nameliuose esančių tualetų bei kanalizacijos duobių priežiūrai. Todėl kaina nėra didelė skaičiuojant, kad mėnesiui tenka vos 3 eurai ir 50 centų.

  Kiek kainuoja biologinės priemonės nuotekų valymui

  Biologinė priemonė metams, kainuoja ne tiek ir mažai, 32,99 eur su PVM. Taip, pirminės išlaidos atrodo didelės, tačiau paskaičiavus, kiek bakterijos kainuoja mėnesiui, vargu ar koks kitas pardavėjas gali konkuruoti kaina. Vos 2,75 eurai mėnesiui. 

  Naudojant Buksvarus.lt priemones, sumažėja nuotekų išvežimas mėnesiui, ketvirčiui, metams. Tai reiškia, kad profilaktikai naudojant biologines bakterijas nuotekoms sutaupote lėšų dėl išvežimo ir valymo. Atmintina, kad atsiradusių problemų sprendimas ženkliai padidina kainą. Problemos, tokios kaip kanalizacijos dvokas, padažnėję kamščiai vamzdyne ar valymo įrenginių sekcijose, pluta nuotekų rezervuare, užsikimšęs drenažo sluoksnis, visada kėlė didelių rūpesčių. Kam laukti jų?

  Ieškokite Buksvarus.lt internetinio puslapio ir efektyviai apsaugokite nuotekų sistemas nuo problemų arba, efektyviai jas šalinkite išleisdami mažiau.


  votre commentaire
 • Nors Lietuvos Respublikos Aplinkos apsaugos ministerija ir deda daug pastangų, kad jų skaičius sumažėtų, šalies rajonuose ir kaimuose jų skaičius mažėja labai retai. Todėl mikroorganizmų, bakterijų ar fermentų mišinių jų priežiūrai poreikis taip pat išlieka didelis. Efektyvių priemonių lauko duobėms nauda žmonės jau yra įsitikinę, tad labai svarbu yra tai, kokia jų rūšys - pasirinkta.

  Mikroorganizmai ir bakterijos

  Mikroorganizmai, bakterijos ir fermentai lauko tualetų priežiūrai

  Lauko tualetų priežiūrai yra sukurta begalė priemonių, tik ne visos yra veiksmingos. Tie, kurie ieško efektyvių priemonių lauko tualeto priežiūrai žino, kad ne visos priemonės yra tokios efektyvios kaip apie jas rašoma. Todėl skatinami naujų produktų paieškai, ji, vis dažniau atkreipia dėmesį į prancūzišką produkciją STARWAX. Tai šimtametę darbo patirtį turintis gamintojas, kuris, lauko tualetams, gali pasiūlyti 4 mikroorganizmų ir bakterijų rūšis.

   

  Taip pat skaitykite:

   

  Kadangi lauko tualetų priežiūrai priemonės yra tokios pat kaip ir buitinių nuotekų valymo įrenginiams, kanalizacijai, šuliniams, mikroorganizmai atlieka lygiai tokią pat funkciją.

  • Pagreitina celiuliozės bei organinių medžiagų skaidymą;
  • Naikina arba užkerta kelią nemalonaus kvapo atsiradimui;
  • Skaido bei skystina paviršiuje susidariusią plutą;
  • Ženkliai palengvina duobės turinio išsiurbimą, dugne nelieka tiršto dumblo;
  • Sumažina išvežimų kartų skaičių;
  • Sutaupoma nemažai lėšų, nes asenizacijos mašinos iškvietimas bei paslauga kainuoja nemažai.

   

  Ką siūlo STARWAX

  Prancūzijoje įsikūręs gamintojas siūlo, kaip jau minėta aukščiau, 4 rūšis bakterijų, mikroorganizmų bei fermentų lauko tualetams.

  Mikroorganizmai, bakterijos ir fermentai lauko tualetų priežiūraiBiologinis aktyvatorius maišeliais, kurio sudėtyje yra nepatogeninių fermentų ir natūralių mikroorganizmų - bakterijų. Ši priemonė yra patogi ir lauko tualetų priežiūrai ir greičiausiai kyla klausimas, kaip jas naudoti. Panaudojimas yra paprastas, maišelis, kurių pakuotėje yra 18 pakelių po 25 gramus, panaudojamas kiekvieną savaitę. Pakelio turinį tereikia suaktyvinti vandenyje ir supilti tiesiai į lauko tualetą. Arba, jei lauko tualeto duobė yra sujungta su namų, galima bakterijas supilti į klozetą ir nuleisti vandenį. Mikroorganizmai suskystins paviršiuje esančią plutą, sumažins dvoko atsiradimo riziką ir leis patogiai prižiūrėti bei išvalyti tualetą, kai tam ateis laikas.

  Mikroorganizmai, bakterijos ir fermentai lauko tualetų priežiūraiŠis biologinis aktyvatorius yra naudojamas naujų duobių paleidimui bei sklandžios lauko tualeto priežiūros užtikrinimui. Šios bakterijos bei nepatogeniniai fermentai yra panaudojami, kai lauko tualetas yra išvalomas - skystas turinys išvežamas. Pakuotėje yra birus natūralių mikroorganizmų mišinys, kurį gamintojas rekomenduoja panaudoti iškarto. Toks priemonės panaudojimas leidžia sutaupyti laiko nedozuojant priemonės kas savaitę ar numatytu intervalu. Lauko tualetų priežiūros priemonė taip pat kaip ir aukščiau minėtos bakterijos yra panaudojamos suaktyvinant šiltame vandenyje. Pakuotėje yra 500 gramų priemonės ir jos pakanka 6 mėnesiams, jei tualetu naudojasi iki 4-5 asmenų šeimą.

  Mikroorganizmai, bakterijos ir fermentai lauko tualetų priežiūraiBiologinė priemonė lauko tualetams, kuri pagaminta susidariusių problemų efektyviam šalinimui. Šiais mikroorganizmais šalinamas nemalonus dvokas tualete, suminkštinama paviršiaus pluta, atstatomas bakterijų balansas skatinant medžiagų skaidymo procesus duobėje. Pakuotėje yra 3 pakeliai:

  • Raudonas - kurio turinys, per 24 valandas pašalina atsiradusį nemalonų kvapą lauko tualete. Panaudoti privaloma iškart, panaudojant šiltą vandenį;
  • Mėlynas - jau kitą dieną rekomenduojama panaudoti mėlyname pakelyje esančias mikroorganizmus. Tai itin greitai šalinanti paviršiaus plutą, suskystinanti ją, priemonė;
  • Žalias - mikroorganizmų bei bakterijų pusiausvyrą atstatantis mišinys, kurį privalu panaudoti po aštuonių dienų, panaudojus pirmas dvi priemones. Atstačius lauko tualete biologinius procesus, veiksmingumas išliks visą mėnesį. Po mėnesio yra naudinga panaudoti arba žalią STARWAX biologinį aktyvatorių, arba žemiau esantį oranžinį pakelio turinį.

  Mikroorganizmai, bakterijos ir fermentai lauko tualetų priežiūraiBiologinis aktyvatorius yra skirtas naudojimui lauko tualetuose, kai juo naudojamasi itin dažnai. Unikali šių mikroorganizmų formulė leidžia itin efektyviai kontroliuoti lauko tualeto priežiūrą. Bakterijos ir patogeniniai fermentai yra apsaugoti specialiu apvalkalu, kuris reaguoja į esančius teršalų kiekius ir tik tada efektyviai suveikia. Tokiu atveju galima drąsiai tikėtis, kad priemonė tarnaus ne tik 6 mėnesius, bet 7-8 ar net 10, jei tualetu naudosis mažiau asmenų nei 4.

  Kaip matote, bakterijų lauko tualetų priežiūrai pasirinkimas yra nemažas ir jos atlieka tam tikras funkcijas. Todėl renkantis naudinga pasikonsultuoti su Buksvarus.lt pardavėjus, kad atrastumėte tik Jums efektyviai naudą suteiksiančią biologinę priemonę.


  votre commentaire
 • Daugelis vartotojų žino, kad kanalizacijoje yra begalė bakterijų, kurios ne tik blogos, bet ir naudingos. Todėl susipažinti su šia informacija yra naudinga tiems, kurie asmeniškai rūpinasi savo namų aplinkos saugumu ir nuotekas valo individualiai. Bakterijos kanalizacijai yra skirtos būtent nuotekų valymo įrenginių priežiūrai, kad nekiltų problemų ir tai netaptų biologine katastrofa aplinkui namus ar bendrai, žemėje.

  Bakterijos kanalizacijai

  Vartotojai šias priemones kitaip dar vadina atvirkščiai - kanalizacijos bakterijos. Tai biologinis produktas, kuris sukurtas valymo įrenginių sklandaus darbo užtikrinimui arba jau atsiradusių problemų biologiniam šalinimui. Nuotekų valymo įrenginiai yra privalomi statant individualų namą ar įrengiant gyvenvietę. Tai kontroliuoja Lietuvos Respublikos Aplinkos apsaugos ministerijos patvirtinti priežiūros bei įrengimo reglamentai. Įrengtos buitinių nuotekų valymo sistemos ne tik užtikrina vandens valymą nuo teršalų, bet ir pradeda kelti tam tikras problemas, jei tinkamai nepasirūpinama jų priežiūra. Todėl tam ir yra naudojamos kanalizacijos bakterijos, kurios yra biologinės ir nedaro jokio papildomo poveikio į aplinką patekimo metu.

  Kanalizacijos bakterijos STARWAX

  Galimos atsirasti problemos

  Naujai sumontuoti septikai ar bet kokios rūšies biologiniai valymo įrenginiai atlieka teršalų valymo procesą, kurį privalu išlaikyti sklandų. Jei manoma, kad įrenginiai savaime viską išsprendžia - klystama. Priklausomai nuo teršalų kiekio nuotekose gali atsirasti ir nepageidaujamos problemos.

  • Pavasarį, šąlant ar esant stipresniam vėjui lauke, nuotekų sistemoje sustiprėja nemalonūs kvapai. Neprižiūrimoje naujoje nuotekų sistemoje, kanalizacijos dvokas atsiranda kelių mėnesių bėgyje arba po pirmojo nuotekų talpyklos valymo;
  • Paviršiuje susidaro pluta, kuri nuolatos auga. Šio reiškinio atsiradimas taip pat stiprina dvoką kanalizacijoje ir tuo pačiu metu, mažina ir nuotekų talpyklos tūrį. Tai reiškia, kad valymo ir nuotekų išvežimas dažnėja, reikalauja didesnių išlaidų;
  • Perkrauti valymo įrenginiai nespėja atlikti jiems pavestų funkcijų. Tai byloja valytas vanduo, kuris iš skaidraus pasikeičia į drumzliną rudą. Teršalų likučiai likę valytame vandenyje gali patekti į namų aplinką, taip užkimšdami ir filtracinį sluoksnį, gruntą bei gruntinius vandenis.

  Kanalizacijos bakterijų nauda

  Tik paleidus naujus valymo įrenginius naudinga pradėti naudoti ir bakterijas kanalizacijai. Kol problemų nėra, jų galima išvengti ženkliai pigiau, septikus prižiūrint profilaktiškai, nei šalinant jau atsiradusias problemas. Sudėtyje esančios natūralios bakterijos bei nepatogenininiai fermentai gerina bei palengvina įrenginių ar septikų darbą, todėl problemos kanalizacijoje atsiranda labai retai. Praktiškai, nemalonus kvapas neatsiranda, jei kanalizacijos bakterijos yra naudojamos laikantis instrukcijų ir buityje nenaudojamos agresyvios cheminės valymo priemonės. Nesvarbu, kurioje vietoje gyvenate, nuo to valymo įrenginių priežiūros būtinybė nesikeičia. Naudinga žinoti tik apie biologinių bakterijų rūšis ir kada jos naudojamos.

  Naudinga paskaityti:

  Kaip buvo galima įsitikinti, bakterijos kanalizacijai ir valymo įrenginiams padeda išvengti galimų problemų, užteršimo ar užsikimšimo. Todėl naudinga pasidomėti Buksvarus.lt siūlomomis biologinėmis priemonėmis.


  votre commentaire
 • Generuojamų nuotekų buityje valymo procesų priežiūra tapo griežtesne ir Lietuvoje. aplinkos apsaugos ministerija išleidžia vieną reglamentą po kito tik tam, kad mūsų visų aplinka būtų saugesnė ir į ją nepatektų teršalai, kurie galėtų sukelti ekologines problemas. Tam, kad procesas būtų sklandus ir be papildomų trukdžių yra rekomenduojama naudoti biologinį aktyvatorių.

  Biologinis aktyvatorius

  Biologinis aktyvatorius - sklandžiam nuotekų valymui

  Bakterijos kanalizacijai ar valymo įrenginiams turi tam tikrą mikroorganizmų rūšį, kuri dar vadinama biologiniu aktyvatoriumi. Tai biologinė priemonė naujų įrenginių arba mažai naudojamų nuotekų valymo sistemų priežiūrai.

  Biologinis aktyvatorius yra geriausias pasirinkimas sumontavus naujus valymo įrenginius, kai tikimasi sklandžios valymo pradžios ir sėkmingo įrenginių veikimo. Deja, bet taip nutinka ne visada. Pasirinktos netinkamos priemonės gali vesti prie tam tikrų problemų atsiradimo kanalizacijoje ar septikuose.

  •  Kanalizacijoje atsiranda nemalonus kvapas. Neretai taip nutinka neprižiūrint ar prastai prižiūrint kanalizacija ir valymo įrenginius. Kanalizacijoje atsiranda daugiau "negyvų" - blogų bakterijų, kurios ir generuoja dvoką. Jo atsikratyti tik vandens leidimu nepavyks, tam yra naudojamos specialios biologinės priemonės. Biologinis aktyvatorius šių problemų nesprendžia, tik padeda jų išvengti dar nesant;
  • Sumažėja pralaidumas kanalizacijoje bei septike. Taip nutinka, kai septikai naudojami rečiau arba jų priežiūrai nenaudojamos jokios biologinės bakterijos - aktyvatoriai. Biologinės bakterijos STARWAX leidžia efektyviai prižiūrėti naujai paleistus valymo įrenginius ar mažai naudojamus. Nauji nuotekų valymo įrenginiai visada veikia sklandžiau, nei tie, kurie naudojami gerą dešimtmetį. Tačiau, net ir nauji septikai gali pradėti skleisti nemalonius kvapus praėjus vos 3-6 mėnesiams. Todėl problemų išvengimui naudinga naudoti biologinį aktyvatorių, kuris padės efektyviai išvengti nemalonumų;
  • Mažai naudojami septikai ar bet kokių biologinių valymo įrenginių sistemos dažnai kemšasi. Panašios problemos atsiranda turint kelis nekilnojamo turto objektus. Suprantama, kad aktyviai naudoti visą turimą NT neįmanoma fiziškai, nes yra pagrindinės gyvenama vieta ir mažai lankoma. Tokios vietos gali būti įvairios sodybos, sodas ar vasarnamiai, kur kaimo pakraštyje. Todėl mažai naudojama sistema pradeda kimštis jos nenaudojant. Biologinis aktyvatorius yra efektyvus sprendimas norint palaikyti sistemą efektyviai veikiančia visą laiką, kurį būsite išvykę.

  Sutaupysite lėšas ir laiką

  Naudojant biologinį aktyvatorių ir užkertant kelią problemų atsiradimui sutaupoma nemažai lėšų ir brangaus laiko. Kadangi atsiradusias problemas norima išspręsti čia ir dabar, neretai išleidžiama nemažai pinigų. Jei problemos neišsprendžiamos greitu laiku, pradedama gaišti laiką poilsiui, nes visas dėmesys skiriamas problemos sprendimui, kas atima laiko. Tad naudokite biologinius aktyvatorius naujų valymo įrenginių paleidimui ar mažai naudojamų septikų sistemos sklandaus darbo palaikymui.

  Buksvarus.lt aktyvatoriaus septikų priežiūrai STARWAX 637 sudėtyje nėra cheminių priedų, tik biologiniai nepatogeniniai fermentai ir bakterijos, kurie palengvina nuotekų valymo procesą. Sklandus valymas leidžia išvengti problemų, todėl apsispręsti ir naudoti aktyvatorių bus geriausias Jūsų pasirinkimas.


  votre commentaire
 • Kiekviena namuose esantis baldas ar įrenginys, reikalauja ir tam tikro priežiūros. Šį kartą dėmesio centre – kriauklė. Kaip tinkamai jas prižiūrėti bei atkimšti ir kokių klaidų nedaryti?

  Valydami kriauklę, atsižvelkite iš ko ji pagaminta

  Siekiant užtikrinti nepriekaištingą kriauklės švarą, rekomenduojami įvairūs jos valymo būdai, vis dėlto, reikėtų nepamiršti, kad vienas svarbiausių dalykų, į kurį turite atsižvelgti prieš valydami kriauklę, yra žaliava. Tai svarbu todėl, kad tie valymo būdai ar priemonės, kurie tinka metalinei kriauklei, nebūtina tiks keramikinei ar atvirkščiai. Štai, keletas paprastų patarimų, kaip išvalyti vieno ar kito tipo kriauklę. Keramikinę kriauklę išvalyti bus paprasta, jei iš pradžių ją sudrėkinsite, o vėliau padengsite plonu sodos sluoksniu ir, palaukę keletą minučių, nutrinkite nešvarumus kempinėle bei nuskalaukite vandeniu. Dar vienas būdas išvalyti keramikinę kriauklę, yra naudojant druską. Tiesiog užberkite jos ant kriauklės ir lengvais sukamaisiais judesiais trinkite kempinėle. Turintiems granitines kriaukles ypač pravers actas – juo ne tik pašalinsite nešvarumus, bet ir suteiksite puikią išvaizdą. Na, o, jei ant kriauklės yra riebalų, tačiau jų šalinimui nenorite naudoti cheminių preparatų, tokiu atveju visada verta prisiminti, kad juos nesunkiai pašalinsite naudodami įprastą muilą. Ypač suklusti reikėtų turintiems akmens masės kriauklės – nors tokio tipo kriauklės  yra įvardijamos, kaip ypač ilgaamžė, vertėtų pastebėti, jų priežiūra taip pat reikalauja laiko ir dėmesio. Bus idealiausia, jei jas valysite tik joms skirtomis valymo priemonėmis. Taip pat tiks acto bei sodos mišinys – šiuos komponentus sumaišykite lygiomis dalimis ir kriauklės. Palaukę keliolika minučių, nuplaukite vandeniu. Taip pat svarbu prisiminti, kad nuo bet kokių paviršių turinčių kriauklių nešvarumus išvalyti bus kur kas lengviau, jei tai darysite reguliariai.

  Pasidomėkite: biologinės priemonės;

   

  Užsikimšus kriauklei – neverta daug eksperimentuoti

  Net ir tuo atveju, jei manote, kad kriaukles prižiūrite tinkamai, užsikimšimas – procesas, kurio dažnai nepavykstama išvengti. Belieka tik pridurti, kad susidūrus su šia problema, neverta daug eksperimentuoti, kaip atkimšti kriauklę, kadangi, jei kamštis yra didelis, būtina ieškoti pačių efektyviausių sprendimų.  Juos užtikrinti gali pramoninės chemines granulės, kurios efektyviai pašalina susidariusius nešvarumus. Be to, reikia pabrėžti, kad tai yra gaminys, tinkantis visiems, mėgstantiems universalumą – šios granulės atkimš ne tik kriaukles, bet ir kitus jūsų namuose esančius sanitarinius mazgus.

  Laikantis šių paprastų taisyklių, bus nesunku užtikrinti reikiamą kriauklės priežiūrą bei atkimšimą.

  Bakterijos kanalizacijai

  Nereikia pamiršti ir biologines priežiūros priemones, kurias naudojant galima apsaugoti vamzdyną kriauklėje, dušo kabinoje, vonioje ir kituose sanitariniuose mazguose. Tuo pačiu palaikysite ir bakterijų kiekį valymo įrenginiuose bei septikuose. Todėl kam išlaidauti problemų sprendimams, jei po ranka turite biologines priemones kanalizacijai?

  Sprendimų ieškokite puslapyje Buksvarus.lt


  votre commentaire
 • Gyvenimas yra pilnas įvairių situacijų, kurias arba smagu prisiminti arba, geriau neprisiminti. Taip ir su buitinių nuotekų valymu, kai sistema nėra prijungta prie centralizuotos Lietuvos kanalizacijos. Naujai statomuose namuose ar naujai įsigytuose, septiko tanko sistemą privalu prižiūrėti, kad neatsirastų begalės problemų. O ir įsigytas antras nekilnojamas turtas gali apkarsti tik dėl to, kad jis lankomas rečiau ir septikas naudojamas mažai.

  Kanalizacijos bakterijos

   Naudinga pradėti nuo to, kad biologinės bakterijos kanalizacijai naudinga pradėti naudoti dar juos paleidžiant. Juk į septiką pilate ne tik vandenį, į jį patenka buityje sugeneruotos nuotekos, kurios sudėtyje turi taršių dalelių: maisto likučių, riebalų, plaukų, nagų, odos likučių ir kitokios organikos. Todėl nuotekų valymo proceso palaikymas yra labai svarbus. Kanalizacijai skirtos bakterijos pagreitina taršių medžiagų bei organikos skaidymą, todėl septiko darbas visada išliks sklandus ir bus sėkmingai išvengta problemų.

  Kanalizacijos bakterijos retai naudojamiems septikams

  • Nemalonus kvapas kanalizacijoje;
  • Sumažėjęs nuotekų pralaidumas vamzdyne;
  • Dažnai pasikartoja kanalizacijos užsikimšimas;
  • Apkraunami septiko valymo procesai;
  • Nuotekos valomos prasčiau;
  • Nuotekų paviršiųje susidaro pluta;
  • Auganti pluta mažina bačkos ar septiko tanko talpos tūrį;
  • Padažnėja nuotekų išvežimai dėl plutos;
  • Mažiau valytas vanduo į gruntą suneša mikrodaleles, kurios taip pat pradeda kimšti ir gruntą, vanduo susigeria vis lėčiau;
  • Teršalai grunte grąsina užteršti ir gruntinius vandenis, kuris naudojamas tiekiant vandenį į namus;

  Kaip matote, neprižiūrint valymo įrenginių ar apleidus priežiūrą, kad ir naujų, galimas privesti namų aplinką prie tokių nesmagių problemų. Juk problemų sprendimas yra brangesnis, nei profilaktinė priežiūra, todėl Buksvarus.lt rekomenduoja susipažinti su biologinėmis priemonėmis septikams ir jų įtaka teršalams nuotekose bei pačiai valymo sistemai.

  Bakterijų septikams naudojimas yra gan paprastas. Gamintojo rekomenduojamą kiekį privalu supilti į šilto vandens kibirą ir jį paskirstyti per sanitarinius mazgus arba supilant tiesiai į unitazą ir nuleidžiant vandenį. Svarbu laikytis rekomenduojamo bakterijų dozavimo. Vienas privalu papildyti kas mėnesį, o kitas pakanka tik supilti, kad jų veiksmingumo ir poveikio teršalams bei sistemai pakaktų 6 ar daugiau mėnesių. Su šiais niuansais galima susipažinti paskaičius apie biologines Buksvarus.lt priemones.

  Naudojant kanalizacijos bakterijas išvengsite visų aukščiau išvardintų problemų, pakengvinsite septiko darbą ir tuo pačiu užtikrinsite švaresnio valyto vandens išleidimą į namų aplinką - gruntą. 

  Taigi, norint išlaikyti saugią namų aplinką ieškokite ir rinkitės Buksvarus.lt bakterijas septikams.


  votre commentaire
 • Dvokas kanalizacijoje nėra smagus, ypač tada, kai jis nemažėja, bet bėgant laikui vis stiprėja. Žinoma, kad kvapo lazda neišmojuosim, pradarius langus išvėdinsim, bet juos uždarius, kvapas vėl sugrįš. Todėl labai svarbu pasidomėti priemonėmis, kurios leidžia efektyviai sunaikinti kvapo gaminimo židinį ir ilgam užsitikrinti, kad jis neatsinaujintų. Kai kanalizacijos kvapo naikinimas tampa tikra kova buityje, restorane, kavinėje ar viešbutyje.

  Ar jūsų namuose pasklido smarvė lyg supuvę kiaušiniai ar kanalizacijos dujos? Tai vandentiekio problemos ženklas. Nesveika kvėpuoti kanalizacijos dujomis. Iš tiesų, kanalizacijos dujos gali būti net labai pavojingos. Šis kvapas yra vandenilio sulfidas, dujos, atsirandančios dėl skylančių organinių medžiagų, vadinamųjų nuotekų.

   

  Gyvenamajame name kvapas gali atsirasti, jei yra vandentiekio problema. Kai namų vandentiekio sistema veikia tinkamai, natūraliai atsirandantis vandenilio sulfidas nukreipiamas į pastatą ir iš jo per ventiliacijos sistemą, kuri išeina pro stogą. Taigi nėra jokio kvapo. Štai kodėl turėtumėte sužinoti, kaip pasakyti, ar jūsų namuose gali būti nutekėjimas, ir nedelsiant tai sutvarkyti.

  Kai jaučiamas kanalizacijos kvapas

   

  Taip pat skaitykite:

   

  Kai pradedame užuosti kanalizacijos kvapą namuose, dažnai tai atsitinka dėl mažos problemos, pvz., išsausėjusio vandens sandariklio grindų nutekėjime. Kitais atvejais kanalizacijos dujų kvapas yra didesnės problemos ženklas, pvz., ventiliacijos problema. Šios problemos nustatymas gali būti paprastas arba sudėtingas, priklausomai nuo priežasties.

   

  Vandenilio sulfidas yra pavojingas net ir mažu kiekiu. Ilgalaikis kanalizacijos dujų poveikis gali sukelti dirglumą, galvos skausmą, nuovargį, sinusų infekcijas, bronchitą, pneumoniją, apetito praradimą, prastą atmintį ir galvos svaigimą. Jis veikia žmones ir naminius gyvūnus, kurie ilgą laiką susiduria su šiuo kvapu.

   

  Net jei kvapas ateina ir išeina, jam reikia užkirsti kelią. Tikriausiai yra užsikimšęs, suskilęs, įtrūkęs arba sugadintas vamzdis, leidžiantis dujoms patekti į jūsų namus. Ši problema nepranyks, kol nebus suremontuota.

   

  Kur yra stipriausias vandenilio sulfido dujų kvapas?

   

  Vandenilio sulfidas yra sunkios dujos ir yra stipriausios šalia grindų ar žemės.

   

  Ką daryti, norint panaikinti šį kvapą?

   

  Jei jūsų namuose smirda supuvusiais kiaušiniais, reikia kuo greičiau imtis priemonių. Galite šia problemą spręsti namų sąlygomis, arba paprasčiausiai, skambinkite santechnikams. Taip pat, jeigu smarvė dar nėra labai stipri, galite imtis ir priemonių, kaip actas, soda ir karštas vanduo. Tiesiog supilkite sodą į vandentiekį, tuomet supilkite actą ir palaikykite kelias valandas. Tuomet viską nuplaukite karštu vandeniu. Jei kvapas nedingo - tuomet skambinkite specialistams.

  Buksvarus.lt prekiauja biologinėmis priemonėmis dvokui kanalizacijoje panaikinti. Todėl klausimas, kaip atsikratyti kanalizacijos kvapo, tam itin lengvai ir efektyviai išsprendžiamas.


  votre commentaire
 • Bakterijos septikams yra populiarios ir Lietuvoje. Nors Lietuvos Respublikos Alinkos apsaugos ministerija siekia sumažinti lauko tualetų skaičių iki minimumo, tai padaryti be galo sudėtinga. Komunikacijos yra pasiekusios ne visus kaimus, tik kokius 15 procentų nuo planuojamų. Tačiau yra ir kita alternatyva naikinant lauko tualetus, tai septikai. Septikai yra individualūs buitinių nuotekų valymo įrenginiai. Kitai tariant, vietinė kanalizacija yra daugelio išeitis. Ir septikus turintys itin efektyvią pagalbą valymo procese, tai bakterijos septikams.

  Bakterijos septikams

  Bakterijos septikams

  Septikų priežiūrai ir juose atsiradusių problemų sprendimui naudojamos bakterijos ir mikroorganizmai užtikrina sklandų patį valymo procesą. Ženkliai pagreitina taršių medžiagų nuotekose, išskaido juos iki mikrodalelių ir taip tarnauja valant nuotekas. Septiko bakterijas galima įvardinti kelių rūšių.

  • Naujų septikų ir visų rūšių biologinių valymo įrenginių paleidimui bei retai naudojamų valymo įrenginių prižiūrai;
  • Minimalios priežiūros reikalaujančių septikų priežiūrai, kai įrenginiai naudojami sode ar sodyboje;
  • Intensyviai valymo įrenginius naudojamai sistemai, kai namuose gyvena daugiau nei 4 asmenys ir virtuvėje nuolatos yra gaminamas maistas;
  • Bakterijos skirtos jau atsiradusių problemų septike srpendimui.

   

  Bakterijų poveikis

  Bakterijos septikams

   Iš pavadinimo galima bandyti spėti, kad biologines priemones septikams ir valymo įrenginiams sudaro natūralių fermentų ir bakterijų mišinys. Jos sudėtyje yra bakterijų, tai tikrai. Natūralūs fermentai septikams pagreitina taršių medžiagų nuotekose degradavimo (irimo) procesą. Bakterijos užtikrina mikroorganizmų poveikį negyvoms, blogoms bakterijos ir kitai organikai, kurios su buitinėmis nuotekomis patenka į septiką.

  Septikų bakterijos neleidžia susidaryti storai plutai nuotekų paviršiuje. Tie, kurie jau buvo susidūrę su šia problema žino, kad storėjanti pluta septiko paviršiuje mažina talpyklos ar bačkos tūrį. Pluta septike apsunka valymo procesus, taip vadinamai apkrauna valymo įrenginius. Ko pasekoje, septike atsiranda nemalonus dvokas, nuotekos išvalomos prasčiau, todėl teršalai pradeda stumtis lauk kartu su valytu vandeniu. Tam, kad būtų išvengta panašių problemų, septiko tankas veiktų kaip įmanoma sklandžiai, Buksvarus.lt rekomenduoja naudoti biologines priemones.

  Žinoma, tokia informacija negali perduoti tos naudos, kurią suteikia septikams naudojamos bakterijos. Todėl pabandymui nebūtina pirkti priemonių metams ar keliems. Įsigykite nedidelį kiekį, kad pakaktų apie 6+ mėnesiams. Įsitikinkite ir tapkite nuolatiniais Buksvarus.lt klientais.


  1 commentaire
 • Ne paslaptis, kad nemaža dalis žmonių prieš įsigydami kokį nors stambesnį įrenginį, yra linkę skaičiuot biudžetą. Net ir tuo atveju, jei pinigų turite pakankamai ir nesate priversti taupyti, žinoti, kiek išlaidų iš jūsų pareikalaus vienas ar kitas stambus pirkinys bei visi su tuo susiję papildomi sprendimai, yra tiesiog būtina. Vienas stambesnių pirkinių, kuris yra būtinas tiek namų ūkiui, tiek verslui, tai – biologiniai nuotekų valymo įrenginiai. Taigi, jei nuspręsite įsigyti tokį gaminį, pats metas bent apytiksliai suskaičiuoti, kiek išlaidų jis pareikalaus, o taip pat, kiek lėšų teks skirti papildomiems sprendimams.

  Įrenginys

  Nuotekų valymo įrenginiai

  Savaime suprantama, pagrindinė biudžeto eilutė ir daugiausiai išlaidų pareikalaus pats įrenginio įsigijimas. Taigi, kiek gali kainuoti biologinis nuotekų valymo įrenginys? Belieka tik pridurti, kad kainos iš tiesų gali būti įvairios. Taigi, kiek tiksliai reikės išlaidų, priklausys nuo, kokį įrenginį pasirinksite. Vis dėlto, siekiant apibendrinti informaciją, reikėtų pabrėžti, kad paprastai tokių įrengimų kainos prasideda nuo 1000 eur ir siekti net 9000 – 10000 eur. Tiesa, pastarieji sprendimai yra skirti verslui, tuo tarpų namų ūkio poreikius kuo puikiausiai patenkinti gali ir 1000 eurų kainuojantis įrenginys.

  PVM mokestis

  PVM mokestis – tai dar vienas veiksnys, už kurį sumoka pirkėjas. Beje, pastarasis dažniausiai jau būna įskaičiuotas į gaminio kainą.

  Atvežimas

  Gaminio vien tik įsigyti nepakanka, todėl pats metas įvardinti ir dar vieną procesą. Tai – atvežimas, kuris dažniausiai taip pat reikalauja išlaidų. Belieka tik pridurti, kad jos nebus didelės (gali siekti apie kelias dešimtis eurų), o dalis įmonių apskritai siūlo nemokamą atvežimo paslaugą.

  Montavimas

  Išlaidų pareikalaus ir dar vienas procesas-montavimas. Belieka tik pridurti, kad šios išlaidos skirtingos: kuo brangesnį valymo įrenginį įsigijote, tuo daugiau kainuos ir jo montavimas. Štai, pavyzdžiui, sumontuoti valymo įrenginį, kuris kainavo 1000 eurų, gali kainuoti vos 400 – 500 eurų, tuo tarpu 9000 ar 10000 eurų kainavusio įrenginio montavimas gali kainuoti 1000 eurų ir daugiau.

  Medžiagos

  Tam, kad būtų galima tinkamai atlikti montavimo  procesą, belieka tik pridurti, kad teks įsigyti ir tam tikrų medžiagų, už kurias mokėti taip pat turėsite jūs. Tai, kiek ir kokių medžiagų reikės, priklausys nuo įsigyti įrenginio, tačiau paprastai ši suma siekia nuo 100 iki 450 eurų.

  Priežiūra

  Sklandaus valymo įrenginių darbo užtikrinimui ar jau veikiančių septikų darbo užtikrinimui yra naudojamos bakterijos kanalizacijai, kitaip dar vadinamos biologinės priemonės. Bio bakterijos nekenkia gyvai aplinkai, bet efektyviai padeda valyti teršalus iš buityje sugeneruotų nuotekų. Į aplinka patenka ženkliai mažiau taršių medžiagų, todėl gruntiniai vandenys yra apsaugojami labiau. 

  Taigi, jau sužinojote apie visas išlaidas, kurios lauks jūsų, jei nuspręsite įsigyti tokio pobūdžio gaminį, belieka tik pridurti, kad šis preliminarus biudžetas yra labai naudingas – lengviau bus skaičiuoti bei planuoti išlaidas. Preparatai valymo įrenginiams.


  votre commentaire
 • Bakterijos kanalizacijai - septiko tankams, visų tipų nuotekų valymo įrenginiams, kanalizacijos duobėms, šuliniams, lauko tualetams.

  Bakterijos kanalizacijai

  Šylant ar vėstant orams Lietuvoje, gyvenantys individualiuose namuose ir kontroliuojantys nuotekų valymo procesus susiduria su problemomis.

  • Kanalizacijoje atsiranda nemalonūs kvapai;
  • Sumažėja pralaidumas;
  • Nuotekų sistema užsikemša;

  Naudinga žinoti, kad su tokiomis problemomis susiduria savininkai, kurie nenaudoja bakterijų kanalizacijos priežiūrai. Todėl naudinga kiekvienam susipažinti su biologinėmis priemonėmis, jų veiksmingumu bei nauda.

  Kanalizacijos bakterijų nauda

   Pradžioje naudinga prisiminti, kokias funkcijas atlieka valymo įrenginiai. Tai nuotekų surinkimo buityje bei teršalų jose valymo procesą garantuojanti sistema. Turėdama kelis valymo skyrius, buityje generuojamos nuotekos su įvairiomis organinėmis bei cheminėmis medžiagomis patenka į valymo sistemą ir ten yra išvalomos. Išvalytas vanduo yra išleidžiamas į gruntą arba drenažo kanalą, vandens telkinį ar tiesiog, išpumpuojamas ir išvežamas asenizacijos mašina.

  Tam, kad biologiniai nuotekų valymo įrenginiai ar septikai su kitomis sistemomis veiktų sklandžiai, yra naudojamos bakterijos kanalizacijai, kuriomis prekiauja Buksvarus.lt. Kanalizacijos bakterijos ne tik užtikrina sklandų valymo procesą, bet ir padeda išspręsti jau susidariusias problemas.

  Kanalizacijoje atsirandančios problemos

  Generuojant nuotekas buityje, į kanalizaciją patenka įvairūs organiniai teršalai.

  • Riebalai;
  • Maisto likučiai;
  • Celiuliozė;
  • Plaukai;
  • Buityje naudojamos cheminės priemonės;
  • Kita organika.

  Medžiagoms patekus į kanalizacijos sistemą, jos ne tik keliauja į išvalymo rezervuarus septike ar valymo įrenginiuose. Neretai, medžiagos prilimpa prie sienelių ir karts nuo karto padidina savo kiekį, nes sudaro vis didesnį pasipriešinimą nuotekos, kas leidžia kurtis naujiems junginiams. Sumažėjus sistemos pralaidumui nuotekoms, atsiranda nemalonus kvapas. Kvapas nėra pavojingas tol, kol nepasiekia namų erdvės. O į namus jis patenka paprastai. Tekančios nuotekos, dvoką stumia į namus per sanitarinių mazgų alkūnes: virtuvėje, vonioje, dušo kabinoje, praustuvuose.

  Ir atsiradęs kvapas dar ne visos problemos. Kai jų nesimato nereiškia, kad jų nėra. Su mažėjęs pralaidumas ir vis stiprėjantis kvapas veda prie kanalizacijos užsikimšimo. Nuotekų valymo proceso kokybė kokybė taip pat mažėja. Todėl mažiau valytas vanduo, kuris patenka į gruntą, į jį suneša ir likusius teršalus, kurie jame ir nusėda. Pradeda kurtis rimčiausia problema, kimštis drenažinis grunto sluoksnis. Jei sistemą apleisite reiškia, kad ateityje gali prireikti naujo "sumuštinio" kasimo ir formavimo. 

  Naudojant bakterijas kanalizacijai

  Buksvarus.lt siūlo profesionalias biologines priemones panašių problemų septikuose ar biologiniuose valymo įrenginiuose. Aukščiau išvardintų problemų galima sėkmingai išvengti, jei tinkamai prižiūrėsite turimus valymo įrenginius ar septiką. Todėl Buksvarus.lt siūlo pasirinkti bakterijas nuotekų valymo proceso kokybės užtikrinimui.

  • Naujų septikų ar mažai naudojamų įrenginių bakterijos STARWAX. Naujai sumontuoti septikai ar valymo įrenginiai taip pat reikalauja priežiūros. Todėl labai svarbu paleidžiant, suleisti ir gerųjų bakterijų kanalizacijai. Priemonė yra panaudojama iškarto ir veiksminga išlieka visus 6 mėnesius;

  Bakterijos kanalizacijai

  •  Minimalios priežiūros reikalaujančių septikų priežiūrai Bakterijos STARWAX. Šios bakterijos yra naudojamos lauko tualetuose, kurie sumontuoti sodo nameliuose ar sodybose. Taip pat efektyvios naudojimui septikuose. Bakterijos yra supakuotos nedideliuose pakeliuose, kuriuose privaloma dozuoti kas savaitę ir jos pakanka 4 mėnesiams;

  Bakterijos kanalizacijai

  • Bakterijos septikams mikroorganizmai STARWAX - intensyviai naudojamų visų valymo įrenginių priežiūrai. Šią priemonę yra rekomenduojama naudoti tiems, kurie veda aktyvų gyvenimą namuose. Tai yra, daugelyje atvejų maistą gamina namuose, sulaukia daug svečių ir nori nuotekų valymo procesus užtikrinti sklandžius. Būtent ši bakterijų rūšis leidžia tai įgyvendinti maksimaliai efektyviai. Bakterijos panaudojamos visos iškarto ir jų pakanka 6 ar net daugiau mėnesių. Dėl unikalios formulės, biologinės bakterijos atsikleidžia tik reaguodamos į teršalus, todėl generuojant buityje jų daugiau, bakterijos aktyvuosis labiau. Sumažėjus teršalų kiekiui, bakterijų suaktyvės mažiau. Tokiu būdu, nuotekų bakterijų gali užtekti ženkliai ilgesniam laikotarpiui kas leis sutaupyti;

  Bakterijos kanalizacijai

  • Susidariusių problemų septike sprendimui - bakterijos STARWAX. Ši bakterijų rūšis turi 3 etapus prendimams. 1. Kai panaudotas raudonas pakelis, per 24 valandas panaikina atsiradusį kanalizacijos dvoką. 2. Mėlynas pakelis gan greitai išskaido paviršiuje susidariusią plutą, atstato kanalizacijos sitemos valymo darbą bei pralaidumą. 3. Atstato mikroorganizmų septike pusiausvyrą ir užtikrina sklandų darbą mėnesiui.

  Bakterijos kanalizacijai

  Kaip matote, Buksvarus.lt siūlo visas išeitis prižiūrint nuotekų valymo įrenginius ir jų valymo procesus. Efektyvios kanalizacijai skirtos bakterijos yra efektyviausia priemonė, kuri leis pamiršti vargus. Profilaktikai naudodami bakterijas kanalizacijai sutaupysite daug lėšų ir žinoma, brangų laiką. Todėl ieškokite Buksvarus.lt, pasirinkite arba pasikonsultuokite kokias bakterijas rinktis ir išvenkite įvairių problemų. 

  Valymo įrenginiams.

  Naudinga pasidomėti:

   


  votre commentaire


  Suivre le flux RSS des articles de cette rubrique
  Suivre le flux RSS des commentaires de cette rubrique