• Biologinis aktyvatorius - sklandžiai nuotekų sistemos darbo priežiūrai

  Generuojamų nuotekų buityje valymo procesų priežiūra tapo griežtesne ir Lietuvoje. aplinkos apsaugos ministerija išleidžia vieną reglamentą po kito tik tam, kad mūsų visų aplinka būtų saugesnė ir į ją nepatektų teršalai, kurie galėtų sukelti ekologines problemas. Tam, kad procesas būtų sklandus ir be papildomų trukdžių yra rekomenduojama naudoti biologinį aktyvatorių.

  Biologinis aktyvatorius

  Biologinis aktyvatorius - sklandžiam nuotekų valymui

  Bakterijos kanalizacijai ar valymo įrenginiams turi tam tikrą mikroorganizmų rūšį, kuri dar vadinama biologiniu aktyvatoriumi. Tai biologinė priemonė naujų įrenginių arba mažai naudojamų nuotekų valymo sistemų priežiūrai.

  Biologinis aktyvatorius yra geriausias pasirinkimas sumontavus naujus valymo įrenginius, kai tikimasi sklandžios valymo pradžios ir sėkmingo įrenginių veikimo. Deja, bet taip nutinka ne visada. Pasirinktos netinkamos priemonės gali vesti prie tam tikrų problemų atsiradimo kanalizacijoje ar septikuose.

  •  Kanalizacijoje atsiranda nemalonus kvapas. Neretai taip nutinka neprižiūrint ar prastai prižiūrint kanalizacija ir valymo įrenginius. Kanalizacijoje atsiranda daugiau "negyvų" - blogų bakterijų, kurios ir generuoja dvoką. Jo atsikratyti tik vandens leidimu nepavyks, tam yra naudojamos specialios biologinės priemonės. Biologinis aktyvatorius šių problemų nesprendžia, tik padeda jų išvengti dar nesant;
  • Sumažėja pralaidumas kanalizacijoje bei septike. Taip nutinka, kai septikai naudojami rečiau arba jų priežiūrai nenaudojamos jokios biologinės bakterijos - aktyvatoriai. Biologinės bakterijos STARWAX leidžia efektyviai prižiūrėti naujai paleistus valymo įrenginius ar mažai naudojamus. Nauji nuotekų valymo įrenginiai visada veikia sklandžiau, nei tie, kurie naudojami gerą dešimtmetį. Tačiau, net ir nauji septikai gali pradėti skleisti nemalonius kvapus praėjus vos 3-6 mėnesiams. Todėl problemų išvengimui naudinga naudoti biologinį aktyvatorių, kuris padės efektyviai išvengti nemalonumų;
  • Mažai naudojami septikai ar bet kokių biologinių valymo įrenginių sistemos dažnai kemšasi. Panašios problemos atsiranda turint kelis nekilnojamo turto objektus. Suprantama, kad aktyviai naudoti visą turimą NT neįmanoma fiziškai, nes yra pagrindinės gyvenama vieta ir mažai lankoma. Tokios vietos gali būti įvairios sodybos, sodas ar vasarnamiai, kur kaimo pakraštyje. Todėl mažai naudojama sistema pradeda kimštis jos nenaudojant. Biologinis aktyvatorius yra efektyvus sprendimas norint palaikyti sistemą efektyviai veikiančia visą laiką, kurį būsite išvykę.

  Sutaupysite lėšas ir laiką

  Naudojant biologinį aktyvatorių ir užkertant kelią problemų atsiradimui sutaupoma nemažai lėšų ir brangaus laiko. Kadangi atsiradusias problemas norima išspręsti čia ir dabar, neretai išleidžiama nemažai pinigų. Jei problemos neišsprendžiamos greitu laiku, pradedama gaišti laiką poilsiui, nes visas dėmesys skiriamas problemos sprendimui, kas atima laiko. Tad naudokite biologinius aktyvatorius naujų valymo įrenginių paleidimui ar mažai naudojamų septikų sistemos sklandaus darbo palaikymui.

  Buksvarus.lt aktyvatoriaus septikų priežiūrai STARWAX 637 sudėtyje nėra cheminių priedų, tik biologiniai nepatogeniniai fermentai ir bakterijos, kurie palengvina nuotekų valymo procesą. Sklandus valymas leidžia išvengti problemų, todėl apsispręsti ir naudoti aktyvatorių bus geriausias Jūsų pasirinkimas.

  « Bakterijos, kriauklės priežiūra, atkimšimas ir klaidosKanalizacijos bakterijos STARWAX ir nuotekų valymas »

  Tags Tags : , , , , ,