• Kaip efektyviai prižiūrėti vietinę kanalizaciją

  Nuo mažens gyvenantiems individualios statybos name nėra sunku priprasti prie aplinkos tvarkymo bei priežiūros. Tačiau tiems, kurie iš daugiabučio persikėlė į naujus namus ir įgyvendino svajonę, teks domėtis valymo įrenginių - vietinės kanalizacijos priežiūros klausimais. Viena iš pagrindinių informacijos temų yra kanalizacijos bakterijos. Dar ne visi žino, kad jų reikia ir ne visi supranta jų naudą valant nuotekas. Buksvarus.lt spevialistai pabandys trumpai aptarti rūšis bei jų efektyvų poveikį kanalizacijai ir valymo įrenginiuose.

  Buityje generuojamos nuotekos

  Kaip efektyviai prižiūrėti vietinę kanalizaciją

  Tie namai, kurie nėra prisijungę prie centralizuotos Lietuvos kanalizacijos sistemos nuotekas privalo valyti patys. Tam yra skirti įvairūs valymo įrenginiai, išgriebimo duobės, kanalizacijos šuliniai ar kaupiamosios bačkos. Nesvarbu, kurią kanalizacijos sistemą rinksitės pagal finansines ar patogumo galimybes, prižiūrėti kanalizaciją taip pat yra naudinga ir galima sakyti pigiau. Kadangi nuotekose yra nemažai taršių medžiagų, bakterijos ir mikroorganizmai kanalizacijoje dar tekėjimo iki išvalymo sektoriaus jau yra veikiamos mikroorganizmų. Taip yra palaikomas biologinis teršalų skaidymo procesas vietinėje kanalizacijoje. Tačiau, jei į kanalizaciją išleidžiate daugiau nuotekų, biologinis procesas gali sulėtėti, todėl pradės strigti valymo procesas, atsiras galimų atsirasti problemų tikimybė. Tokių procesų efektyviam suvaldymui ir palaikymui, geriausias sprendimas yra kanalizacijos bakterijos iš Buksvarus.lt.

   

  Taip pat skaitykite:

  Bakterijų kanalizacijai nauda

  Kadangi visi taip yra gąsdinami galimomis atsirasti problemomis vietinėje kanalizacijoje, trumpai su keliomis iš jų supažindinsime. 

  • Dvokas kanalizacijoje ar valymo įrenginių rezervuaruose ar nemalonus kvapas per alsuoklius;
  • Pradėjusi dažnai kimštis kanalizacija ir rezervuarų perėjimai, drenažinis sluoksnis;
  • Gausios putos ar jau susidariusi pluta nuotekų paviršiuje bačkoje, šulinyje ar rezervuare;
  • Padažnėjęs poreikis išvežti nuotekas;
  • Padidėjusios išlaidos sprendžiant susidariusias problemas ir saugant namų aplinką.

  Nqaudojant biologines bakterijas kanalizacijai tokių problemų galima išvengti neišlaidaujant. Vieno mėnesio kaina yra vos 3,40 euro. Tai didelė investicija į vietinės kanalizacijos priežiūrą ar ne, sprendžia vartotojas. Tačiau naudinga žinoti apie esamas bakterijų rūšis, kurios tinka ne visiems ir ne visada.

  Bakterijų kanalizacijai rūšys

  Biologinių priemonių kanalizacijos priežiūrai rūšys yra kelios. Suprantama gi, kad naujų valymo įrenginių paleidimas nėra toks svarbus, nes viskas nauja. Todėl naudoti itin didelės koncentracijos priemonę nėra prasmės išlaidauti. 

  • Biologinis aktyvatorius - naujų ir mažai naudojamų valymo įrenginių ir vietinės kanalizacijos priežiūrai bei funkcijų palaikymui. Ši priemonė sudėtyje turi nepatogeninius fermentus ir mikroorganizmus - bakterijas, kurios nėra skirtos problemų sprendimui. Jomis galima tik saugiai ir efektyviai jų išvengti, kas kainuos pigiau;
  • Perkrautų valymo įrenginių ar septikų funkcijų sureguliavimas bakterijomis yra svarbus, kai į kanalizaciją subėga itin didelis kiekis nuotekų ir taršių medžiagų. Bakterijos ir fermentai padės palaikyti ir tokių įrenginių sklandų nuotekų valymo darbą;
  • Bakterijos jau problemų turintiems įrenginiams ir kanalizacijai. Per 24 valandas panaikinsite nemalonų dvoką iš kanalizacijos, per trumpą laiką ištirpinsite plutą paviršiuje, atstatysite biologinę pusiausvyrą vietinėje kanalizacijoje.

  Taigi, kanalizacijos bakterijos iš Buksvarus.lt yra geriausias pasirinkimas.

   

  Bakterijos kanalizacijai

  « Priemonės efektyviam nuotekų valymuiBiopreparatai nuotekoms - kanalizacijos bakterijos »

  Tags Tags : , , , ,