• Mikroorganizmai, bakterijos ir fermentai lauko tualetų priežiūrai

  Nors Lietuvos Respublikos Aplinkos apsaugos ministerija ir deda daug pastangų, kad jų skaičius sumažėtų, šalies rajonuose ir kaimuose jų skaičius mažėja labai retai. Todėl mikroorganizmų, bakterijų ar fermentų mišinių jų priežiūrai poreikis taip pat išlieka didelis. Efektyvių priemonių lauko duobėms nauda žmonės jau yra įsitikinę, tad labai svarbu yra tai, kokia jų rūšys - pasirinkta.

  Mikroorganizmai ir bakterijos

  Mikroorganizmai, bakterijos ir fermentai lauko tualetų priežiūrai

  Lauko tualetų priežiūrai yra sukurta begalė priemonių, tik ne visos yra veiksmingos. Tie, kurie ieško efektyvių priemonių lauko tualeto priežiūrai žino, kad ne visos priemonės yra tokios efektyvios kaip apie jas rašoma. Todėl skatinami naujų produktų paieškai, ji, vis dažniau atkreipia dėmesį į prancūzišką produkciją STARWAX. Tai šimtametę darbo patirtį turintis gamintojas, kuris, lauko tualetams, gali pasiūlyti 4 mikroorganizmų ir bakterijų rūšis.

   

  Taip pat skaitykite:

   

  Kadangi lauko tualetų priežiūrai priemonės yra tokios pat kaip ir buitinių nuotekų valymo įrenginiams, kanalizacijai, šuliniams, mikroorganizmai atlieka lygiai tokią pat funkciją.

  • Pagreitina celiuliozės bei organinių medžiagų skaidymą;
  • Naikina arba užkerta kelią nemalonaus kvapo atsiradimui;
  • Skaido bei skystina paviršiuje susidariusią plutą;
  • Ženkliai palengvina duobės turinio išsiurbimą, dugne nelieka tiršto dumblo;
  • Sumažina išvežimų kartų skaičių;
  • Sutaupoma nemažai lėšų, nes asenizacijos mašinos iškvietimas bei paslauga kainuoja nemažai.

   

  Ką siūlo STARWAX

  Prancūzijoje įsikūręs gamintojas siūlo, kaip jau minėta aukščiau, 4 rūšis bakterijų, mikroorganizmų bei fermentų lauko tualetams.

  Mikroorganizmai, bakterijos ir fermentai lauko tualetų priežiūraiBiologinis aktyvatorius maišeliais, kurio sudėtyje yra nepatogeninių fermentų ir natūralių mikroorganizmų - bakterijų. Ši priemonė yra patogi ir lauko tualetų priežiūrai ir greičiausiai kyla klausimas, kaip jas naudoti. Panaudojimas yra paprastas, maišelis, kurių pakuotėje yra 18 pakelių po 25 gramus, panaudojamas kiekvieną savaitę. Pakelio turinį tereikia suaktyvinti vandenyje ir supilti tiesiai į lauko tualetą. Arba, jei lauko tualeto duobė yra sujungta su namų, galima bakterijas supilti į klozetą ir nuleisti vandenį. Mikroorganizmai suskystins paviršiuje esančią plutą, sumažins dvoko atsiradimo riziką ir leis patogiai prižiūrėti bei išvalyti tualetą, kai tam ateis laikas.

  Mikroorganizmai, bakterijos ir fermentai lauko tualetų priežiūraiŠis biologinis aktyvatorius yra naudojamas naujų duobių paleidimui bei sklandžios lauko tualeto priežiūros užtikrinimui. Šios bakterijos bei nepatogeniniai fermentai yra panaudojami, kai lauko tualetas yra išvalomas - skystas turinys išvežamas. Pakuotėje yra birus natūralių mikroorganizmų mišinys, kurį gamintojas rekomenduoja panaudoti iškarto. Toks priemonės panaudojimas leidžia sutaupyti laiko nedozuojant priemonės kas savaitę ar numatytu intervalu. Lauko tualetų priežiūros priemonė taip pat kaip ir aukščiau minėtos bakterijos yra panaudojamos suaktyvinant šiltame vandenyje. Pakuotėje yra 500 gramų priemonės ir jos pakanka 6 mėnesiams, jei tualetu naudojasi iki 4-5 asmenų šeimą.

  Mikroorganizmai, bakterijos ir fermentai lauko tualetų priežiūraiBiologinė priemonė lauko tualetams, kuri pagaminta susidariusių problemų efektyviam šalinimui. Šiais mikroorganizmais šalinamas nemalonus dvokas tualete, suminkštinama paviršiaus pluta, atstatomas bakterijų balansas skatinant medžiagų skaidymo procesus duobėje. Pakuotėje yra 3 pakeliai:

  • Raudonas - kurio turinys, per 24 valandas pašalina atsiradusį nemalonų kvapą lauko tualete. Panaudoti privaloma iškart, panaudojant šiltą vandenį;
  • Mėlynas - jau kitą dieną rekomenduojama panaudoti mėlyname pakelyje esančias mikroorganizmus. Tai itin greitai šalinanti paviršiaus plutą, suskystinanti ją, priemonė;
  • Žalias - mikroorganizmų bei bakterijų pusiausvyrą atstatantis mišinys, kurį privalu panaudoti po aštuonių dienų, panaudojus pirmas dvi priemones. Atstačius lauko tualete biologinius procesus, veiksmingumas išliks visą mėnesį. Po mėnesio yra naudinga panaudoti arba žalią STARWAX biologinį aktyvatorių, arba žemiau esantį oranžinį pakelio turinį.

  Mikroorganizmai, bakterijos ir fermentai lauko tualetų priežiūraiBiologinis aktyvatorius yra skirtas naudojimui lauko tualetuose, kai juo naudojamasi itin dažnai. Unikali šių mikroorganizmų formulė leidžia itin efektyviai kontroliuoti lauko tualeto priežiūrą. Bakterijos ir patogeniniai fermentai yra apsaugoti specialiu apvalkalu, kuris reaguoja į esančius teršalų kiekius ir tik tada efektyviai suveikia. Tokiu atveju galima drąsiai tikėtis, kad priemonė tarnaus ne tik 6 mėnesius, bet 7-8 ar net 10, jei tualetu naudosis mažiau asmenų nei 4.

  Kaip matote, bakterijų lauko tualetų priežiūrai pasirinkimas yra nemažas ir jos atlieka tam tikras funkcijas. Todėl renkantis naudinga pasikonsultuoti su Buksvarus.lt pardavėjus, kad atrastumėte tik Jums efektyviai naudą suteiksiančią biologinę priemonę.

  « Kanalizacijos bakterijos STARWAX ir nuotekų valymasKiek kainuoja biologinės priemonės nuotekų valymui »

  Tags Tags : , , , ,