• Dvokas kanalizacijoje nėra smagus, ypač tada, kai jis nemažėja, bet bėgant laikui vis stiprėja. Žinoma, kad kvapo lazda neišmojuosim, pradarius langus išvėdinsim, bet juos uždarius, kvapas vėl sugrįš. Todėl labai svarbu pasidomėti priemonėmis, kurios leidžia efektyviai sunaikinti kvapo gaminimo židinį ir ilgam užsitikrinti, kad jis neatsinaujintų. Kai kanalizacijos kvapo naikinimas tampa tikra kova buityje, restorane, kavinėje ar viešbutyje.

  Ar jūsų namuose pasklido smarvė lyg supuvę kiaušiniai ar kanalizacijos dujos? Tai vandentiekio problemos ženklas. Nesveika kvėpuoti kanalizacijos dujomis. Iš tiesų, kanalizacijos dujos gali būti net labai pavojingos. Šis kvapas yra vandenilio sulfidas, dujos, atsirandančios dėl skylančių organinių medžiagų, vadinamųjų nuotekų.

   

  Gyvenamajame name kvapas gali atsirasti, jei yra vandentiekio problema. Kai namų vandentiekio sistema veikia tinkamai, natūraliai atsirandantis vandenilio sulfidas nukreipiamas į pastatą ir iš jo per ventiliacijos sistemą, kuri išeina pro stogą. Taigi nėra jokio kvapo. Štai kodėl turėtumėte sužinoti, kaip pasakyti, ar jūsų namuose gali būti nutekėjimas, ir nedelsiant tai sutvarkyti.

  Kai jaučiamas kanalizacijos kvapas

   

  Taip pat skaitykite:

   

  Kai pradedame užuosti kanalizacijos kvapą namuose, dažnai tai atsitinka dėl mažos problemos, pvz., išsausėjusio vandens sandariklio grindų nutekėjime. Kitais atvejais kanalizacijos dujų kvapas yra didesnės problemos ženklas, pvz., ventiliacijos problema. Šios problemos nustatymas gali būti paprastas arba sudėtingas, priklausomai nuo priežasties.

   

  Vandenilio sulfidas yra pavojingas net ir mažu kiekiu. Ilgalaikis kanalizacijos dujų poveikis gali sukelti dirglumą, galvos skausmą, nuovargį, sinusų infekcijas, bronchitą, pneumoniją, apetito praradimą, prastą atmintį ir galvos svaigimą. Jis veikia žmones ir naminius gyvūnus, kurie ilgą laiką susiduria su šiuo kvapu.

   

  Net jei kvapas ateina ir išeina, jam reikia užkirsti kelią. Tikriausiai yra užsikimšęs, suskilęs, įtrūkęs arba sugadintas vamzdis, leidžiantis dujoms patekti į jūsų namus. Ši problema nepranyks, kol nebus suremontuota.

   

  Kur yra stipriausias vandenilio sulfido dujų kvapas?

   

  Vandenilio sulfidas yra sunkios dujos ir yra stipriausios šalia grindų ar žemės.

   

  Ką daryti, norint panaikinti šį kvapą?

   

  Jei jūsų namuose smirda supuvusiais kiaušiniais, reikia kuo greičiau imtis priemonių. Galite šia problemą spręsti namų sąlygomis, arba paprasčiausiai, skambinkite santechnikams. Taip pat, jeigu smarvė dar nėra labai stipri, galite imtis ir priemonių, kaip actas, soda ir karštas vanduo. Tiesiog supilkite sodą į vandentiekį, tuomet supilkite actą ir palaikykite kelias valandas. Tuomet viską nuplaukite karštu vandeniu. Jei kvapas nedingo - tuomet skambinkite specialistams.

  Buksvarus.lt prekiauja biologinėmis priemonėmis dvokui kanalizacijoje panaikinti. Todėl klausimas, kaip atsikratyti kanalizacijos kvapo, tam itin lengvai ir efektyviai išsprendžiamas.


 • Bakterijos septikams yra populiarios ir Lietuvoje. Nors Lietuvos Respublikos Alinkos apsaugos ministerija siekia sumažinti lauko tualetų skaičių iki minimumo, tai padaryti be galo sudėtinga. Komunikacijos yra pasiekusios ne visus kaimus, tik kokius 15 procentų nuo planuojamų. Tačiau yra ir kita alternatyva naikinant lauko tualetus, tai septikai. Septikai yra individualūs buitinių nuotekų valymo įrenginiai. Kitai tariant, vietinė kanalizacija yra daugelio išeitis. Ir septikus turintys itin efektyvią pagalbą valymo procese, tai bakterijos septikams.

  Bakterijos septikams

  Bakterijos septikams

  Septikų priežiūrai ir juose atsiradusių problemų sprendimui naudojamos bakterijos ir mikroorganizmai užtikrina sklandų patį valymo procesą. Ženkliai pagreitina taršių medžiagų nuotekose, išskaido juos iki mikrodalelių ir taip tarnauja valant nuotekas. Septiko bakterijas galima įvardinti kelių rūšių.

  • Naujų septikų ir visų rūšių biologinių valymo įrenginių paleidimui bei retai naudojamų valymo įrenginių prižiūrai;
  • Minimalios priežiūros reikalaujančių septikų priežiūrai, kai įrenginiai naudojami sode ar sodyboje;
  • Intensyviai valymo įrenginius naudojamai sistemai, kai namuose gyvena daugiau nei 4 asmenys ir virtuvėje nuolatos yra gaminamas maistas;
  • Bakterijos skirtos jau atsiradusių problemų septike srpendimui.

   

  Bakterijų poveikis

  Bakterijos septikams

   Iš pavadinimo galima bandyti spėti, kad biologines priemones septikams ir valymo įrenginiams sudaro natūralių fermentų ir bakterijų mišinys. Jos sudėtyje yra bakterijų, tai tikrai. Natūralūs fermentai septikams pagreitina taršių medžiagų nuotekose degradavimo (irimo) procesą. Bakterijos užtikrina mikroorganizmų poveikį negyvoms, blogoms bakterijos ir kitai organikai, kurios su buitinėmis nuotekomis patenka į septiką.

  Septikų bakterijos neleidžia susidaryti storai plutai nuotekų paviršiuje. Tie, kurie jau buvo susidūrę su šia problema žino, kad storėjanti pluta septiko paviršiuje mažina talpyklos ar bačkos tūrį. Pluta septike apsunka valymo procesus, taip vadinamai apkrauna valymo įrenginius. Ko pasekoje, septike atsiranda nemalonus dvokas, nuotekos išvalomos prasčiau, todėl teršalai pradeda stumtis lauk kartu su valytu vandeniu. Tam, kad būtų išvengta panašių problemų, septiko tankas veiktų kaip įmanoma sklandžiai, Buksvarus.lt rekomenduoja naudoti biologines priemones.

  Žinoma, tokia informacija negali perduoti tos naudos, kurią suteikia septikams naudojamos bakterijos. Todėl pabandymui nebūtina pirkti priemonių metams ar keliems. Įsigykite nedidelį kiekį, kad pakaktų apie 6+ mėnesiams. Įsitikinkite ir tapkite nuolatiniais Buksvarus.lt klientais.


 • Ne paslaptis, kad nemaža dalis žmonių prieš įsigydami kokį nors stambesnį įrenginį, yra linkę skaičiuot biudžetą. Net ir tuo atveju, jei pinigų turite pakankamai ir nesate priversti taupyti, žinoti, kiek išlaidų iš jūsų pareikalaus vienas ar kitas stambus pirkinys bei visi su tuo susiję papildomi sprendimai, yra tiesiog būtina. Vienas stambesnių pirkinių, kuris yra būtinas tiek namų ūkiui, tiek verslui, tai – biologiniai nuotekų valymo įrenginiai. Taigi, jei nuspręsite įsigyti tokį gaminį, pats metas bent apytiksliai suskaičiuoti, kiek išlaidų jis pareikalaus, o taip pat, kiek lėšų teks skirti papildomiems sprendimams.

  Įrenginys

  Nuotekų valymo įrenginiai

  Savaime suprantama, pagrindinė biudžeto eilutė ir daugiausiai išlaidų pareikalaus pats įrenginio įsigijimas. Taigi, kiek gali kainuoti biologinis nuotekų valymo įrenginys? Belieka tik pridurti, kad kainos iš tiesų gali būti įvairios. Taigi, kiek tiksliai reikės išlaidų, priklausys nuo, kokį įrenginį pasirinksite. Vis dėlto, siekiant apibendrinti informaciją, reikėtų pabrėžti, kad paprastai tokių įrengimų kainos prasideda nuo 1000 eur ir siekti net 9000 – 10000 eur. Tiesa, pastarieji sprendimai yra skirti verslui, tuo tarpų namų ūkio poreikius kuo puikiausiai patenkinti gali ir 1000 eurų kainuojantis įrenginys.

  Naudinga pasidomėti:

  PVM mokestis

  PVM mokestis – tai dar vienas veiksnys, už kurį sumoka pirkėjas. Beje, pastarasis dažniausiai jau būna įskaičiuotas į gaminio kainą.

  Atvežimas

  Gaminio vien tik įsigyti nepakanka, todėl pats metas įvardinti ir dar vieną procesą. Tai – atvežimas, kuris dažniausiai taip pat reikalauja išlaidų. Belieka tik pridurti, kad jos nebus didelės (gali siekti apie kelias dešimtis eurų), o dalis įmonių apskritai siūlo nemokamą atvežimo paslaugą.

  Montavimas

  Išlaidų pareikalaus ir dar vienas procesas-montavimas. Belieka tik pridurti, kad šios išlaidos skirtingos: kuo brangesnį valymo įrenginį įsigijote, tuo daugiau kainuos ir jo montavimas. Štai, pavyzdžiui, sumontuoti valymo įrenginį, kuris kainavo 1000 eurų, gali kainuoti vos 400 – 500 eurų, tuo tarpu 9000 ar 10000 eurų kainavusio įrenginio montavimas gali kainuoti 1000 eurų ir daugiau.

  Medžiagos

  Tam, kad būtų galima tinkamai atlikti montavimo  procesą, belieka tik pridurti, kad teks įsigyti ir tam tikrų medžiagų, už kurias mokėti taip pat turėsite jūs. Tai, kiek ir kokių medžiagų reikės, priklausys nuo įsigyti įrenginio, tačiau paprastai ši suma siekia nuo 100 iki 450 eurų.

  Priežiūra

  Sklandaus valymo įrenginių darbo užtikrinimui ar jau veikiančių septikų darbo užtikrinimui yra naudojamos bakterijos kanalizacijai, kitaip dar vadinamos biologinės priemonės. Bio bakterijos nekenkia gyvai aplinkai, bet efektyviai padeda valyti teršalus iš buityje sugeneruotų nuotekų. Į aplinka patenka ženkliai mažiau taršių medžiagų, todėl gruntiniai vandenys yra apsaugojami labiau. 

  Taigi, jau sužinojote apie visas išlaidas, kurios lauks jūsų, jei nuspręsite įsigyti tokio pobūdžio gaminį, belieka tik pridurti, kad šis preliminarus biudžetas yra labai naudingas – lengviau bus skaičiuoti bei planuoti išlaidas. Preparatai valymo įrenginiams.

  Bakterijos valymo įrenginiams


 • Bakterijos kanalizacijai - septiko tankams, visų tipų nuotekų valymo įrenginiams, kanalizacijos duobėms, šuliniams, lauko tualetams.

  Bakterijos kanalizacijai

  Šylant ar vėstant orams Lietuvoje, gyvenantys individualiuose namuose ir kontroliuojantys nuotekų valymo procesus susiduria su problemomis.

  • Kanalizacijoje atsiranda nemalonūs kvapai;
  • Sumažėja pralaidumas;
  • Nuotekų sistema užsikemša;

  Naudinga žinoti, kad su tokiomis problemomis susiduria savininkai, kurie nenaudoja bakterijų kanalizacijos priežiūrai. Todėl naudinga kiekvienam susipažinti su biologinėmis priemonėmis, jų veiksmingumu bei nauda.

  Kanalizacijos bakterijų nauda

   Pradžioje naudinga prisiminti, kokias funkcijas atlieka valymo įrenginiai. Tai nuotekų surinkimo buityje bei teršalų jose valymo procesą garantuojanti sistema. Turėdama kelis valymo skyrius, buityje generuojamos nuotekos su įvairiomis organinėmis bei cheminėmis medžiagomis patenka į valymo sistemą ir ten yra išvalomos. Išvalytas vanduo yra išleidžiamas į gruntą arba drenažo kanalą, vandens telkinį ar tiesiog, išpumpuojamas ir išvežamas asenizacijos mašina.

  Tam, kad biologiniai nuotekų valymo įrenginiai ar septikai su kitomis sistemomis veiktų sklandžiai, yra naudojamos bakterijos kanalizacijai, kuriomis prekiauja Buksvarus.lt. Kanalizacijos bakterijos ne tik užtikrina sklandų valymo procesą, bet ir padeda išspręsti jau susidariusias problemas.

  Kanalizacijoje atsirandančios problemos

  Generuojant nuotekas buityje, į kanalizaciją patenka įvairūs organiniai teršalai.

  • Riebalai;
  • Maisto likučiai;
  • Celiuliozė;
  • Plaukai;
  • Buityje naudojamos cheminės priemonės;
  • Kita organika.

  Medžiagoms patekus į kanalizacijos sistemą, jos ne tik keliauja į išvalymo rezervuarus septike ar valymo įrenginiuose. Neretai, medžiagos prilimpa prie sienelių ir karts nuo karto padidina savo kiekį, nes sudaro vis didesnį pasipriešinimą nuotekos, kas leidžia kurtis naujiems junginiams. Sumažėjus sistemos pralaidumui nuotekoms, atsiranda nemalonus kvapas. Kvapas nėra pavojingas tol, kol nepasiekia namų erdvės. O į namus jis patenka paprastai. Tekančios nuotekos, dvoką stumia į namus per sanitarinių mazgų alkūnes: virtuvėje, vonioje, dušo kabinoje, praustuvuose.

  Ir atsiradęs kvapas dar ne visos problemos. Kai jų nesimato nereiškia, kad jų nėra. Su mažėjęs pralaidumas ir vis stiprėjantis kvapas veda prie kanalizacijos užsikimšimo. Nuotekų valymo proceso kokybė kokybė taip pat mažėja. Todėl mažiau valytas vanduo, kuris patenka į gruntą, į jį suneša ir likusius teršalus, kurie jame ir nusėda. Pradeda kurtis rimčiausia problema, kimštis drenažinis grunto sluoksnis. Jei sistemą apleisite reiškia, kad ateityje gali prireikti naujo "sumuštinio" kasimo ir formavimo. 

  Naudojant bakterijas kanalizacijai

  Buksvarus.lt siūlo profesionalias biologines priemones panašių problemų septikuose ar biologiniuose valymo įrenginiuose. Aukščiau išvardintų problemų galima sėkmingai išvengti, jei tinkamai prižiūrėsite turimus valymo įrenginius ar septiką. Todėl Buksvarus.lt siūlo pasirinkti bakterijas nuotekų valymo proceso kokybės užtikrinimui.

  • Naujų septikų ar mažai naudojamų įrenginių bakterijos STARWAX. Naujai sumontuoti septikai ar valymo įrenginiai taip pat reikalauja priežiūros. Todėl labai svarbu paleidžiant, suleisti ir gerųjų bakterijų kanalizacijai. Priemonė yra panaudojama iškarto ir veiksminga išlieka visus 6 mėnesius;

  Bakterijos kanalizacijai

  •  Minimalios priežiūros reikalaujančių septikų priežiūrai Bakterijos STARWAX. Šios bakterijos yra naudojamos lauko tualetuose, kurie sumontuoti sodo nameliuose ar sodybose. Taip pat efektyvios naudojimui septikuose. Bakterijos yra supakuotos nedideliuose pakeliuose, kuriuose privaloma dozuoti kas savaitę ir jos pakanka 4 mėnesiams;

  Bakterijos kanalizacijai

  • Bakterijos septikams mikroorganizmai STARWAX - intensyviai naudojamų visų valymo įrenginių priežiūrai. Šią priemonę yra rekomenduojama naudoti tiems, kurie veda aktyvų gyvenimą namuose. Tai yra, daugelyje atvejų maistą gamina namuose, sulaukia daug svečių ir nori nuotekų valymo procesus užtikrinti sklandžius. Būtent ši bakterijų rūšis leidžia tai įgyvendinti maksimaliai efektyviai. Bakterijos panaudojamos visos iškarto ir jų pakanka 6 ar net daugiau mėnesių. Dėl unikalios formulės, biologinės bakterijos atsikleidžia tik reaguodamos į teršalus, todėl generuojant buityje jų daugiau, bakterijos aktyvuosis labiau. Sumažėjus teršalų kiekiui, bakterijų suaktyvės mažiau. Tokiu būdu, nuotekų bakterijų gali užtekti ženkliai ilgesniam laikotarpiui kas leis sutaupyti;

  Bakterijos kanalizacijai

  • Susidariusių problemų septike sprendimui - bakterijos STARWAX. Ši bakterijų rūšis turi 3 etapus prendimams. 1. Kai panaudotas raudonas pakelis, per 24 valandas panaikina atsiradusį kanalizacijos dvoką. 2. Mėlynas pakelis gan greitai išskaido paviršiuje susidariusią plutą, atstato kanalizacijos sitemos valymo darbą bei pralaidumą. 3. Atstato mikroorganizmų septike pusiausvyrą ir užtikrina sklandų darbą mėnesiui.

  Bakterijos kanalizacijai

  Kaip matote, Buksvarus.lt siūlo visas išeitis prižiūrint nuotekų valymo įrenginius ir jų valymo procesus. Efektyvios kanalizacijai skirtos bakterijos yra efektyviausia priemonė, kuri leis pamiršti vargus. Profilaktikai naudodami bakterijas kanalizacijai sutaupysite daug lėšų ir žinoma, brangų laiką. Todėl ieškokite Buksvarus.lt, pasirinkite arba pasikonsultuokite kokias bakterijas rinktis ir išvenkite įvairių problemų. 

  Valymo įrenginiams.

  Naudinga pasidomėti: