• Bakterijos septikams

  Bakterijos septikams yra populiarios ir Lietuvoje. Nors Lietuvos Respublikos Alinkos apsaugos ministerija siekia sumažinti lauko tualetų skaičių iki minimumo, tai padaryti be galo sudėtinga. Komunikacijos yra pasiekusios ne visus kaimus, tik kokius 15 procentų nuo planuojamų. Tačiau yra ir kita alternatyva naikinant lauko tualetus, tai septikai. Septikai yra individualūs buitinių nuotekų valymo įrenginiai. Kitai tariant, vietinė kanalizacija yra daugelio išeitis. Ir septikus turintys itin efektyvią pagalbą valymo procese, tai bakterijos septikams.

  Bakterijos septikams

  Bakterijos septikams

  Septikų priežiūrai ir juose atsiradusių problemų sprendimui naudojamos bakterijos ir mikroorganizmai užtikrina sklandų patį valymo procesą. Ženkliai pagreitina taršių medžiagų nuotekose, išskaido juos iki mikrodalelių ir taip tarnauja valant nuotekas. Septiko bakterijas galima įvardinti kelių rūšių.

  • Naujų septikų ir visų rūšių biologinių valymo įrenginių paleidimui bei retai naudojamų valymo įrenginių prižiūrai;
  • Minimalios priežiūros reikalaujančių septikų priežiūrai, kai įrenginiai naudojami sode ar sodyboje;
  • Intensyviai valymo įrenginius naudojamai sistemai, kai namuose gyvena daugiau nei 4 asmenys ir virtuvėje nuolatos yra gaminamas maistas;
  • Bakterijos skirtos jau atsiradusių problemų septike srpendimui.

   

  Bakterijų poveikis

  Bakterijos septikams

   Iš pavadinimo galima bandyti spėti, kad biologines priemones septikams ir valymo įrenginiams sudaro natūralių fermentų ir bakterijų mišinys. Jos sudėtyje yra bakterijų, tai tikrai. Natūralūs fermentai septikams pagreitina taršių medžiagų nuotekose degradavimo (irimo) procesą. Bakterijos užtikrina mikroorganizmų poveikį negyvoms, blogoms bakterijos ir kitai organikai, kurios su buitinėmis nuotekomis patenka į septiką.

  Septikų bakterijos neleidžia susidaryti storai plutai nuotekų paviršiuje. Tie, kurie jau buvo susidūrę su šia problema žino, kad storėjanti pluta septiko paviršiuje mažina talpyklos ar bačkos tūrį. Pluta septike apsunka valymo procesus, taip vadinamai apkrauna valymo įrenginius. Ko pasekoje, septike atsiranda nemalonus dvokas, nuotekos išvalomos prasčiau, todėl teršalai pradeda stumtis lauk kartu su valytu vandeniu. Tam, kad būtų išvengta panašių problemų, septiko tankas veiktų kaip įmanoma sklandžiai, Buksvarus.lt rekomenduoja naudoti biologines priemones.

  Žinoma, tokia informacija negali perduoti tos naudos, kurią suteikia septikams naudojamos bakterijos. Todėl pabandymui nebūtina pirkti priemonių metams ar keliems. Įsigykite nedidelį kiekį, kad pakaktų apie 6+ mėnesiams. Įsitikinkite ir tapkite nuolatiniais Buksvarus.lt klientais.

  « Nuotekų valymo įrenginiaiKai jaučiamas kanalizacijos kvapas »

  Tags Tags : , , , ,
 • Commentaires

  1
  Dimanche 18 Avril à 12:05
  I cannot believe that all the things we get frustrated about in life makes
  a difference. Continuously put in thinking about the several
  things that people confront every single and every moment is
  just undoubtedly necessary, as no other person will probably deal with existence for any of us.
  I feel that folk should be more grounded. Science is fantastic, nevertheless so much of what we might
  know about is indeed abstract. Having a cup of tea is a zen activity that takes one back again to the present second.
  We need to be more in the here and now, without being overcome by existence and the drama we deal with every day.
  Suivre le flux RSS des commentaires


  Ajouter un commentaire

  Nom / Pseudo :

  E-mail (facultatif) :

  Site Web (facultatif) :

  Commentaire :