• Biopreparatai nuotekoms - kanalizacijos bakterijos

  Biopreparatai kanalizacijos priežiūrai yra geriausias sprendimas vartotojams, kurie naudoja vietinę kanalizaciją. Įvairių rūšių valymo įrenginiai reikalauja papildomos priežiūros, jei generuojama daugiau nuotekų - gyvena daugiau asmenų. Didesnis nuotekų kiekis bei teršalai lėtina natūralius ir biologinius valymo procesus, todėl papildant bakterijas yra užtikrinamas efektyvus įrenginių bei kanalizacijos darbas.

  Biopreparatai nuotekoms

  Biopreparatai nuotekoms - kanalizacijos bakterijos

  Biopreparatai, mikroorganizmai, bioaktyvatorius, gerosios bakterijos, enzimai ir kitus žodžių junginius galima apibūdinti vos keliais žodžiais - bakterijos kanalizacijai. Tai biologinės priemonės, kurios yra gaminamos specialiai tam, kad nuotekų valymo procesas būtų kuo efektyvesnis ir į aplinką patektų kuo mažiau taršių medžiagų. Visi žodžiai yra marketingo skyrių sugalvoti pavadinimai kuriant reklamą ir populiarinant tik vieną ar kelias frazes. Pats geriausias biopreparatų atitikmuo yra jau minėtos bakterijos kanalizacijai. Tai natūralių bakterijų ir gfermentų mišinys, kuris nekelia jokio pavojaus gyvai aplinkai, tačiau efektyviai sureguliuoja nuotekų valymo procesą kanalizacijoje. Naudinga žinoti, kad fermentai yra nepatogeniniai - baltyminiai katalizatoriai, kurie itin paspartina teršalų skaidymą nuotekose. Todėl naudojant šias priemones galima išvengti įvairių problemų kanalizacijoje ir valymo įrenginiuose. 

   

  Taip pat skaitykite:

  Ką naudinga atminti

  Pradėjus ieškoti informacijos apie biopreparatus kanalizacijai yra naudinga atminti, kad jų rūšių yra daugiau nei kelios. Todėl įsigiję vieną priemonę nenustebkite, kad ji nėra tokia veiksminga kaip norėtumėte. Tai yra ne dėl pardavėjų kaltės, vartotojai dažnai "perka" kainą, todėl suprantama, kad kaina negali išvalyti kanalizacijos ar palengvinti valymo įrenginių darbo. Todėl Buksvarus.lt pardavimo skyrius sutiko mums pakomenti tam tikras situacijas buityje ir įvardinti preparatų rūšis bei jų veiksmingumą.

  Buksvarus.lt siūlomos bakterijos

  Tie, kurie jau senei naudoja vietinę kanalizaciją ir nori efektyviai prižiūrėti biologinius valymo procesus, greičiausiai jau yra susipažinę su Buksvarus.lt produkcija ir iki šio ją naudoja. Visiems vartotojams norima pasakyti AČIŪ už pirmą pasitikėjimą, kai skambučio metu konsultavotės ir patikėjote, kad mūsų priemonės yra efektyvios. Tikimės mūsų ilgamečio bendradarbiavimo ir efektyvios pagalbos Jums, sprendžiant įvairius klausimus buityje. Todėl susipažinkite su keliais enzimus turinčiais preparatais.

  Biologinis aktyvatorius

  Biopreparatai nuotekoms - kanalizacijos bakterijos

  Dažniausiai, biologiniai aktyvatoriai yra skirti paleidžiant naujus valymo įrenginius ir prižiūrint mažai naudojamus. Biopreparatas skirtas suaktyvinti biologinį valymo procesą ir palaikyti jį. Buksvarus.lt siūlo prancūzų gamintojo STARWAX bakterijas bei fermentus. Sudėtyje yra enzimų, todėl toks pasirinkimas bus geriausias. Preparatas yra pakuojamas po 500 gramų, kurie yra panaudojami iš karto. Supylus bakterijas į kanalizaciją ir nuskalavus vandeniu, mikroorganizmų pakaks 6 mėnesiams. Kainuoja ši priemonė nedaug, apie 16-20 eurų. Svarbu žinoti ir prisiminti, kad šis aktyvatorius nėra naudojamas kaip priemonė problemų sprendimui. Šiam veiksmui ji nėra veiksminga. Septikų priežiūros priemonė STARWAX 637, 500g.

  Stipresnis biologinis aktyvatorius maišeliais

  Biopreparatai nuotekoms - kanalizacijos bakterijos

  Biologinis aktyvatorius maišeliuose yra skirtas ne tik patogiam naudojimui, kai valymo įrenginiai yra išvalomi dažniau. Maišeliuose esančios bakterijos su nepatogeniniais fermentais yra naudojamos panaudojus žalios spalvos aktyvatorių. Kai kanalizacijos sistema pradedama naudoti aktyviau, žalios spalvos biologinis aktyvatorius tampa per silpna priemone, tada galima pereiti prie mėlynos pakuotės, kurios preparatais galima panaikinti ir susidariusias problemas: dvokas, padažnėję kamščiai, pluta nuotekų paviršiuje. Mikroorganizmų pakuotėje yra 450 gramų, 18 maišelių po 25 gramus. Tokia priemonės pakuotė kainuoja apie 14-16 eurų ir pakanka jos 4 mėnesiams. Po 1 maišelį naudojama kas savaitę. Septikų priežiūros priemonė STARWAX 656, 450g, 18x25.

  Bakterijos įrenginiams su daugiau nuotekų

  Biopreparatai nuotekoms - kanalizacijos bakterijos

  Kai namuose gyvena daugiau nei 5-6 asmenys suprantama, kad į kanalizaciją yra generuojama nemažai nuotekų, o su jomis ir didesni kiekiai taršių medžiagų. Natūralūs ir biologiniai procesas iškarto sulėtėja esant dideliam nuotekų kiekiui, todėl Buksvarus.lt gali pasiūti bio bakterijas perkrautiems valymo įrenginiams. Bakterijos ir fermentų mišinys efektyviai sureguliuoja tokių nuotekų sistemų darbą ir palaiko jį visus 6 mėnesius. Pakuotėje yra 500 gramų itin koncentruotos priemonės, kuri greitai:

  • Pašalina nemalonų kvapą, neleidžia jam atsirasti naudojimo metu;
  • Sumažina kamščių susidarymo riziką;
  • Ištirpdo ir neleidžia paviršiuje susidaryti putoms ar plutai;
  • Palaiko sklandų valymo įrenginių darbą;
  • Užkerta kelią drenažinių sluoksnių grunte užsikimšimui;
  • Leidžia sutaupyti ne tik lėšas, bet ir laiką.

  Priemonė kainuoja apie 20 eurų, todėl 2 kartus valantiems valymo įrenginius bei kanalizaciją per metus yra geriausias sprendimas. Biopreparatai reaguoja į taršių medžiagų kiekį, todėl joms nesant, bakterijos pasilieka "budėjimo" režime ir atsiskleidžia vėl, jei į kanalizačiją patenka organinės medžiagos - teršalai. Tad tokiu principu veikianti priemonė gali tarnauti ne tik 6 mėnesius bet visus 10 ar net 12. 

  Bakterijos probleminiams septikams

  Probleminiai septikai yra tie nuotekų valymo įrenginiai, kurie jau dvokia, sunkiau susitvarko su nuotekų valymu, o valytas vanduo tapęs ne toks skaidrus koks buvo iki šiol. Tam STARWAX gamintojai pasirūpino priemone, kurios pakuotę sudaro 3 maišeliai po 200 gramų. Viso pakuotės yra 600 gramų ir kainuoja ji nuo 16 iki 22 eurų. Kiekvienas maišelis pakuotėje turi skirtingos rūšies biopreparatus, kurie skirti greitam problemų šalinimui.

  • Per 24 valandas panaikinsite nemalonų dvoką kanalizacijoje;
  • Per 10-15 dienų ištirpinsite plutą nuotekų paviršiuje;
  • 31 dieną palaikysite sklandų biologinį nuotekų valymo procesą, kol įsigysite bakterijų profilaktikai.

  Naudinga žinoti, kad biopreparatai nuotekoms Busvarus.lt siūlomos STARWAX bakterijos yra atsparios antibiotikams, įvairioms rūgštims, sodai bei buitinei chemijai. Todėl ieškantiems efektyvių bio bakterijų bei kainos balanso, STARWAX bus geriausias pasirinkimas. Septikų priežiūros priemonė STARWAX 655, 600g, 3x200g.

  Bakterijos kanalizacijai

  « Kaip efektyviai prižiūrėti vietinę kanalizacijąBakterijos septikui »

  Tags Tags : , , , , ,