• Kai jaučiamas kanalizacijos kvapas

  Dvokas kanalizacijoje nėra smagus, ypač tada, kai jis nemažėja, bet bėgant laikui vis stiprėja. Žinoma, kad kvapo lazda neišmojuosim, pradarius langus išvėdinsim, bet juos uždarius, kvapas vėl sugrįš. Todėl labai svarbu pasidomėti priemonėmis, kurios leidžia efektyviai sunaikinti kvapo gaminimo židinį ir ilgam užsitikrinti, kad jis neatsinaujintų. Kai kanalizacijos kvapo naikinimas tampa tikra kova buityje, restorane, kavinėje ar viešbutyje.

  Ar jūsų namuose pasklido smarvė lyg supuvę kiaušiniai ar kanalizacijos dujos? Tai vandentiekio problemos ženklas. Nesveika kvėpuoti kanalizacijos dujomis. Iš tiesų, kanalizacijos dujos gali būti net labai pavojingos. Šis kvapas yra vandenilio sulfidas, dujos, atsirandančios dėl skylančių organinių medžiagų, vadinamųjų nuotekų.

   

  Gyvenamajame name kvapas gali atsirasti, jei yra vandentiekio problema. Kai namų vandentiekio sistema veikia tinkamai, natūraliai atsirandantis vandenilio sulfidas nukreipiamas į pastatą ir iš jo per ventiliacijos sistemą, kuri išeina pro stogą. Taigi nėra jokio kvapo. Štai kodėl turėtumėte sužinoti, kaip pasakyti, ar jūsų namuose gali būti nutekėjimas, ir nedelsiant tai sutvarkyti.

  Kai jaučiamas kanalizacijos kvapas

   

  Taip pat skaitykite:

   

  Kai pradedame užuosti kanalizacijos kvapą namuose, dažnai tai atsitinka dėl mažos problemos, pvz., išsausėjusio vandens sandariklio grindų nutekėjime. Kitais atvejais kanalizacijos dujų kvapas yra didesnės problemos ženklas, pvz., ventiliacijos problema. Šios problemos nustatymas gali būti paprastas arba sudėtingas, priklausomai nuo priežasties.

   

  Vandenilio sulfidas yra pavojingas net ir mažu kiekiu. Ilgalaikis kanalizacijos dujų poveikis gali sukelti dirglumą, galvos skausmą, nuovargį, sinusų infekcijas, bronchitą, pneumoniją, apetito praradimą, prastą atmintį ir galvos svaigimą. Jis veikia žmones ir naminius gyvūnus, kurie ilgą laiką susiduria su šiuo kvapu.

   

  Net jei kvapas ateina ir išeina, jam reikia užkirsti kelią. Tikriausiai yra užsikimšęs, suskilęs, įtrūkęs arba sugadintas vamzdis, leidžiantis dujoms patekti į jūsų namus. Ši problema nepranyks, kol nebus suremontuota.

   

  Kur yra stipriausias vandenilio sulfido dujų kvapas?

   

  Vandenilio sulfidas yra sunkios dujos ir yra stipriausios šalia grindų ar žemės.

   

  Ką daryti, norint panaikinti šį kvapą?

   

  Jei jūsų namuose smirda supuvusiais kiaušiniais, reikia kuo greičiau imtis priemonių. Galite šia problemą spręsti namų sąlygomis, arba paprasčiausiai, skambinkite santechnikams. Taip pat, jeigu smarvė dar nėra labai stipri, galite imtis ir priemonių, kaip actas, soda ir karštas vanduo. Tiesiog supilkite sodą į vandentiekį, tuomet supilkite actą ir palaikykite kelias valandas. Tuomet viską nuplaukite karštu vandeniu. Jei kvapas nedingo - tuomet skambinkite specialistams.

  Buksvarus.lt prekiauja biologinėmis priemonėmis dvokui kanalizacijoje panaikinti. Todėl klausimas, kaip atsikratyti kanalizacijos kvapo, tam itin lengvai ir efektyviai išsprendžiamas.

  « Bakterijos septikamsKanalizacijos bakterijos retai naudojamiems septikams »

  Tags Tags : , , , , ,