• Kanalizacijos bakterijos retai naudojamiems septikams

  Gyvenimas yra pilnas įvairių situacijų, kurias arba smagu prisiminti arba, geriau neprisiminti. Taip ir su buitinių nuotekų valymu, kai sistema nėra prijungta prie centralizuotos Lietuvos kanalizacijos. Naujai statomuose namuose ar naujai įsigytuose, septiko tanko sistemą privalu prižiūrėti, kad neatsirastų begalės problemų. O ir įsigytas antras nekilnojamas turtas gali apkarsti tik dėl to, kad jis lankomas rečiau ir septikas naudojamas mažai.

  Kanalizacijos bakterijos

   Naudinga pradėti nuo to, kad biologinės bakterijos kanalizacijai naudinga pradėti naudoti dar juos paleidžiant. Juk į septiką pilate ne tik vandenį, į jį patenka buityje sugeneruotos nuotekos, kurios sudėtyje turi taršių dalelių: maisto likučių, riebalų, plaukų, nagų, odos likučių ir kitokios organikos. Todėl nuotekų valymo proceso palaikymas yra labai svarbus. Kanalizacijai skirtos bakterijos pagreitina taršių medžiagų bei organikos skaidymą, todėl septiko darbas visada išliks sklandus ir bus sėkmingai išvengta problemų.

  Kanalizacijos bakterijos retai naudojamiems septikams

  • Nemalonus kvapas kanalizacijoje;
  • Sumažėjęs nuotekų pralaidumas vamzdyne;
  • Dažnai pasikartoja kanalizacijos užsikimšimas;
  • Apkraunami septiko valymo procesai;
  • Nuotekos valomos prasčiau;
  • Nuotekų paviršiųje susidaro pluta;
  • Auganti pluta mažina bačkos ar septiko tanko talpos tūrį;
  • Padažnėja nuotekų išvežimai dėl plutos;
  • Mažiau valytas vanduo į gruntą suneša mikrodaleles, kurios taip pat pradeda kimšti ir gruntą, vanduo susigeria vis lėčiau;
  • Teršalai grunte grąsina užteršti ir gruntinius vandenis, kuris naudojamas tiekiant vandenį į namus;

  Naudinga pasidomėti:

  Kaip matote, neprižiūrint valymo įrenginių ar apleidus priežiūrą, kad ir naujų, galimas privesti namų aplinką prie tokių nesmagių problemų. Juk problemų sprendimas yra brangesnis, nei profilaktinė priežiūra, todėl Buksvarus.lt rekomenduoja susipažinti su biologinėmis priemonėmis septikams ir jų įtaka teršalams nuotekose bei pačiai valymo sistemai.

  Bakterijų septikams naudojimas yra gan paprastas. Gamintojo rekomenduojamą kiekį privalu supilti į šilto vandens kibirą ir jį paskirstyti per sanitarinius mazgus arba supilant tiesiai į unitazą ir nuleidžiant vandenį. Svarbu laikytis rekomenduojamo bakterijų dozavimo. Vienas privalu papildyti kas mėnesį, o kitas pakanka tik supilti, kad jų veiksmingumo ir poveikio teršalams bei sistemai pakaktų 6 ar daugiau mėnesių. Su šiais niuansais galima susipažinti paskaičius apie biologines Buksvarus.lt priemones.

  Naudojant kanalizacijos bakterijas išvengsite visų aukščiau išvardintų problemų, pakengvinsite septiko darbą ir tuo pačiu užtikrinsite švaresnio valyto vandens išleidimą į namų aplinką - gruntą. 

  Taigi, norint išlaikyti saugią namų aplinką ieškokite ir rinkitės Buksvarus.lt bakterijas septikams.

  « Kai jaučiamas kanalizacijos kvapasBakterijos, kriauklės priežiūra, atkimšimas ir klaidos »

  Tags Tags : , , , ,