• WC valiklis - efektyvi ir taupi priemonė

  Jokia paslaptis, kad tualeto valymas yra kone nemaloniausias. Todėl daugeliu atvejų, į pagalbą yra pasitelkiamas WC - tualeto valiklis. Vieni renkasi pigiausius ir vargu ar naudingus. Kiti vartotojai renkasi ne kainą, bet efektyvų valymo priemonės efektą bei rezultatą. Kaip rasti geriausią?

  WC valiklis

  WC valiklis - efektyvi ir taupi priemonė

  Unikalios NANO formulės turinti priemonė tualetui pasižymi visomis reikalingomis savybėmis valant bei prižiūrint tualeta. Todėl dar nebandę šios priemonės turėtų ją išbandyti, įsitikinti jos veiksmingumu, ir rekomenduoti kitiems dėl priemonės teikiamo rezultato.

  • Dėl unikalaus dizaino sprendimo - purkštuko, priemonė yra kelis kartus tarnaujanti ilgiau. Ir tai dar ne viskas, priemonė yra purškiama ant paviršių kitokiu nei įprastai būdu - purkštuku žemyn "galva";
  • Purkštukas leidžia tolygiai padengti visą paviršių, ne taip kaip "ančiukai", kuriuos pavertus, priemonės liejasi laisvai ir tenka pasistengti tuo, kad jos pakliūtų ant viso paviršiaus;
  • Ypatinga NANO formoulė, kurios sudėtyje yra ir nedidelės dalis aukso molekulių, leidžia ne taip malonų procesą tualete atlikti greičiau ir sklandžiai;
  • Naujausių technologijų dėka pagaminta priemonė gali būti naudojama tiek lengvai, tiek sudėtingai pasiekiamų vietų valymui. Tereikia buteliuką apversti ir papurkšti priemonę. WC valiklis efektyviai pasidengs ir prasiskverbs net ir į įsisenėjusias kalkių nuosėdas bei nešvarumus tualete.

   

  Valiklio taupumas ir valymo rezultatas

  WC valiklis - efektyvi ir taupi priemonė

  Tualeto valiklio kiekis nėra įspūdingas, vos 300 mililitrų. Tačiau nuvertinti mažylio nereikėtų. Unikalios bei efektyvios formulės ir purkštuko dėka, priemonės pakanka dvigubai. Tai reiškia, kad sunaudojant tokį mažą kiekį Jūs sunaudojate mažiau plastiko, todėl į aplinką patenka mažiau šiukšlių. Tai reiškia, kad išleisdami tiek pat lėšų, Jūs ne tik, kad efektyviai išsprendžiate WC valymo klausimą, bet dar ir prisidedate prie aplinkos teršimo mažinimo. Juk smagu, kai į aplinkos apsaugą nereikia investuoti, prie to, efektyviai prisidedant atidžiai renkantis priemones.

   

  Taip pat skaitykite:

   

  Tualeto valiklis ne tik, kad padeda išvalyti WC, bet dar ir sunaikina pavojingas bakterijų ląsteles. Tai labai svarbus akcentas valant daug naudojamus pisuarus ar unitazus. Ant keramikos užtiškę šlapimo lašai ar dulkės greitai nudžiūsta dėl oro cirkuliacijos patalpose palaikymo. Tuo pačiu yra paliekama ir tam tikrų nuosėdų ant paviršiaus. Neprižiūrint paviršių dažnai, ant jo susidaro nuosėdos - kalkės, kurias įprasta priemone nuvalyti nėra lengva, tenka nemažai trinti, pirkti aštrias, paviršių galinčias subraižyti kempines, priemones.

  Kas gali naudoti valiklį

  WC valiklis - efektyvi ir taupi priemonė

   Valiklį WC gali naudoti tiek pramonės objektai: kavinės, barai, restoranai, viešbučiai, kaimo turizmo sodybos, darželiai ar švietimo įstaigos. Problemos tualetuose visur tos pačios.

  •  Aptaškytos sienos - natūralus skysčio dalelių atsiskyrimas pasiekus pasipriešinimą unitaze ar pisuare;
  • Norint švarų paviršių išlaikyti ilgai - naudojamas valiklis tualetui.
  • Panaudojus priemonę, kitas valymo procesas bus lengvesnis. Ir nuolatos prižiūrint tualetą WC valikliu, valymas bus vis lengvesnis.

  Valiklio įsigijimas

  Paskaitę priemonės aprašymą, greičiausiai, suskubsite ieškoti, kur galima įsigyti tokį "stebuklingą" valiklį tualeto švaros priežiūrai. Ir ilgai ieškoti neteks. Tai vis tas pats Buksvarus.lt, kuris tiekia priemones pramonės bendrovėms, kurių sritys yra įvairios.

  • Ikimokyklinio ugdymo įstaigos;
  • Progimnazijos, gimnazijos ir aukštojo mokslo švietimo įstaigos;
  • Prekybos centrai;
  • Įvairios įmonės - juk prižiūrėti asmeninį tualetą nėra gėda, tai prestižas, kai kitos įmonės braunasi būtent pas Jus dėl palaikomos tvarkos :) ;
  • Jei vienu žodžiu, tualeto valiklis tinka visiems fiziniams bei juridiniams asmenims.

  Taigi, jei ieškote tikrai efektyvios, labai malonaus kvapo WC valiklio, susiraskite pardavėjo internetinį puslapį.

  Nepatingėkite, Jūsų išlaidos atsipirks kone su pirmu papurškimu - Buksvarus.lt

  Biologinės bakterijos kanalizacijai.

  « Kiek kainuoja biologinės priemonės nuotekų valymuiPriemonės efektyviam nuotekų valymui »

  Tags Tags : , ,