• Kiek kainuoja biologinės priemonės nuotekų valymui

  Daugelis rūpinasi savo namų aplinka, todėl nuotekų valymas ir tam skirtos priemonės yra aktualus klausimas kiekvienam. Suprantama, vartotojus galima skirstyti į kelias grupes, kurių vieni ieško efektyvių bakterijų kanalizacijai, nuotekoms, o kiti ieško kainos. Todėl, kiekvienam verta atminti, kad ieškote ir ketinate pirkti ne kainą, nes ieškote efektyvių priemonių. Jos turėtų padėti palengvinti nuotekų valymą bei išvengti galimų problemų.

  Bakterijos kanalizacijai kainos

   Biologinių priemonių kainos Lietuvos rinkoje nėra didelės, tačiau marketinginės gudrysės, kai kuriuos vartotojus veda prie didesnių išlaidų įtikinant juos, kad jie sutaupys. Buksvarus.lt siūlo įvairių gamintojų priemones, kuriomis prekiauja jau septinti metai. Darbinė praktika rodo, kad žmonės labiau renkasi bakterijas, kurias siūlo Ermitažas, Senukai, Moki-veži, Sanitexas ar kiti prekybos centrai. Tačiau ar tikrai tos priemonės yra tokios veiksmingos, kad pirkdami vazoną ar kokį kitą namų apyvokos daiktą, nedvejodami apsisprendžiate įsigyti ir biologinių priemonių šiuose centruose?

   

  Taip pat skaitykite:

   

  "Nusipirkęs" kainą vartotojas tiki, kad už 3 eurus galima įsigyti priemonę, kuri efektyviai veiks visus metus. Deja, bet tik praktika leidžia atrasti ir suprasti, kad ne visos biologinės priemonės yra veiksmingos ir atitinką kainą. Nesvarbu, kad kaina nėra didelė, tačiau panaudotos bakterijos kanalizacijai ar valymo įrenginiams nėra veiksmingos kaip sakoma. Todėl klausimas, kam pirkti tik "kainą"? Juk smėlio nepilate į unitazą tam, kad jis pravalytų Jūsų kanalizacijos sistemą.

   Ką siūlo Buksvarus.lt

  Kiek kainuoja biologinės priemonės nuotekų valymui

  Septintus metus prekiaujanti biologinėmis priemonėmis nuotekoms bei visų tipų biologiniams nuotekų valymo įrenginiams bendrovė siūlo efektyvius sprendimus kiekvienam atvejui ne tik buičiai, bet ir pramonės sektoriui. Internetiniame puslapyje galima rasti priemonių:

  • Naujų valymo įrenginių arba retai naudojamų sistemų priežiūrai;
  • Nedaug nuotekų generuojamų sistemų priežiūrai;
  • Bakterijas, kurios naudojamos generuojant daugiau nuotekų su didesniu teršalų kiekiu;
  • Efektyvią biologinę priemonę susidariusių problemų sprendimams;
  • Riebalų gaudyklių priežiūrai skirtų priemonių, kurios gali būti tiek biologinės, tiek cheminės;
  • Įvairias priemones kanalizacijos ar atskirtuvų atkimšimui kavinėms, barams, restoranams bei maisto gaminimo įmonėms.

  Kiek kainuoja priemonės

  Apsilankius Buksvarus.lt galima rasti įvairių kainų, nuo mažiausios iki gan didelės, tačiau jos atspindi priemonių kokybę. Pavyzdžiui, radome 5 litrus bakterinio skysčio riebalų atskirtuvams, kuris kainuoja 165 eurus. Taip, tai nemaža kaina. Tačiau žvelgiant į valymo kiekius, kai keli mililitrai skiriami 100 porcijų praplovimui, tokia investicija pasiteisina.

  Kiek kainuoja biologinės priemonės nuotekų valymui

  Kitas produktas, kuris skirtas biologinei nuotekų valymo priežiūrai bei kontrolei kainuoja apie 14 eurų, yra pakeliuose po 25 gramus ir pakanka naudojant visiems 4 mėnesiams. Kaip rašoma prie produkto, jis yra skirtas vasarnamiams, sodo nameliuose esančių tualetų bei kanalizacijos duobių priežiūrai. Todėl kaina nėra didelė skaičiuojant, kad mėnesiui tenka vos 3 eurai ir 50 centų.

  Kiek kainuoja biologinės priemonės nuotekų valymui

  Biologinė priemonė metams, kainuoja ne tiek ir mažai, 32,99 eur su PVM. Taip, pirminės išlaidos atrodo didelės, tačiau paskaičiavus, kiek bakterijos kainuoja mėnesiui, vargu ar koks kitas pardavėjas gali konkuruoti kaina. Vos 2,75 eurai mėnesiui. 

  Naudojant Buksvarus.lt priemones, sumažėja nuotekų išvežimas mėnesiui, ketvirčiui, metams. Tai reiškia, kad profilaktikai naudojant biologines bakterijas nuotekoms sutaupote lėšų dėl išvežimo ir valymo. Atmintina, kad atsiradusių problemų sprendimas ženkliai padidina kainą. Problemos, tokios kaip kanalizacijos dvokas, padažnėję kamščiai vamzdyne ar valymo įrenginių sekcijose, pluta nuotekų rezervuare, užsikimšęs drenažo sluoksnis, visada kėlė didelių rūpesčių. Kam laukti jų?

  Ieškokite Buksvarus.lt internetinio puslapio ir efektyviai apsaugokite nuotekų sistemas nuo problemų arba, efektyviai jas šalinkite išleisdami mažiau.

  « Mikroorganizmai, bakterijos ir fermentai lauko tualetų priežiūraiWC valiklis - efektyvi ir taupi priemonė »

  Tags Tags : , , , ,