• Kanalizacijos bakterijos STARWAX ir nuotekų valymas

  Daugelis vartotojų žino, kad kanalizacijoje yra begalė bakterijų, kurios ne tik blogos, bet ir naudingos. Todėl susipažinti su šia informacija yra naudinga tiems, kurie asmeniškai rūpinasi savo namų aplinkos saugumu ir nuotekas valo individualiai. Bakterijos kanalizacijai yra skirtos būtent nuotekų valymo įrenginių priežiūrai, kad nekiltų problemų ir tai netaptų biologine katastrofa aplinkui namus ar bendrai, žemėje.

  Bakterijos kanalizacijai

  Vartotojai šias priemones kitaip dar vadina atvirkščiai - kanalizacijos bakterijos. Tai biologinis produktas, kuris sukurtas valymo įrenginių sklandaus darbo užtikrinimui arba jau atsiradusių problemų biologiniam šalinimui. Nuotekų valymo įrenginiai yra privalomi statant individualų namą ar įrengiant gyvenvietę. Tai kontroliuoja Lietuvos Respublikos Aplinkos apsaugos ministerijos patvirtinti priežiūros bei įrengimo reglamentai. Įrengtos buitinių nuotekų valymo sistemos ne tik užtikrina vandens valymą nuo teršalų, bet ir pradeda kelti tam tikras problemas, jei tinkamai nepasirūpinama jų priežiūra. Todėl tam ir yra naudojamos kanalizacijos bakterijos, kurios yra biologinės ir nedaro jokio papildomo poveikio į aplinką patekimo metu.

  Kanalizacijos bakterijos STARWAX

  Galimos atsirasti problemos

  Naujai sumontuoti septikai ar bet kokios rūšies biologiniai valymo įrenginiai atlieka teršalų valymo procesą, kurį privalu išlaikyti sklandų. Jei manoma, kad įrenginiai savaime viską išsprendžia - klystama. Priklausomai nuo teršalų kiekio nuotekose gali atsirasti ir nepageidaujamos problemos.

  • Pavasarį, šąlant ar esant stipresniam vėjui lauke, nuotekų sistemoje sustiprėja nemalonūs kvapai. Neprižiūrimoje naujoje nuotekų sistemoje, kanalizacijos dvokas atsiranda kelių mėnesių bėgyje arba po pirmojo nuotekų talpyklos valymo;
  • Paviršiuje susidaro pluta, kuri nuolatos auga. Šio reiškinio atsiradimas taip pat stiprina dvoką kanalizacijoje ir tuo pačiu metu, mažina ir nuotekų talpyklos tūrį. Tai reiškia, kad valymo ir nuotekų išvežimas dažnėja, reikalauja didesnių išlaidų;
  • Perkrauti valymo įrenginiai nespėja atlikti jiems pavestų funkcijų. Tai byloja valytas vanduo, kuris iš skaidraus pasikeičia į drumzliną rudą. Teršalų likučiai likę valytame vandenyje gali patekti į namų aplinką, taip užkimšdami ir filtracinį sluoksnį, gruntą bei gruntinius vandenis.

  Kanalizacijos bakterijų nauda

  Tik paleidus naujus valymo įrenginius naudinga pradėti naudoti ir bakterijas kanalizacijai. Kol problemų nėra, jų galima išvengti ženkliai pigiau, septikus prižiūrint profilaktiškai, nei šalinant jau atsiradusias problemas. Sudėtyje esančios natūralios bakterijos bei nepatogenininiai fermentai gerina bei palengvina įrenginių ar septikų darbą, todėl problemos kanalizacijoje atsiranda labai retai. Praktiškai, nemalonus kvapas neatsiranda, jei kanalizacijos bakterijos yra naudojamos laikantis instrukcijų ir buityje nenaudojamos agresyvios cheminės valymo priemonės. Nesvarbu, kurioje vietoje gyvenate, nuo to valymo įrenginių priežiūros būtinybė nesikeičia. Naudinga žinoti tik apie biologinių bakterijų rūšis ir kada jos naudojamos.

  Naudinga paskaityti:

  Kaip buvo galima įsitikinti, bakterijos kanalizacijai ir valymo įrenginiams padeda išvengti galimų problemų, užteršimo ar užsikimšimo. Todėl naudinga pasidomėti Buksvarus.lt siūlomomis biologinėmis priemonėmis.

  « Biologinis aktyvatorius - sklandžiai nuotekų sistemos darbo priežiūraiMikroorganizmai, bakterijos ir fermentai lauko tualetų priežiūrai »

  Tags Tags : , , , , ,